Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 13
(2018-07-05)
 
1. runde / Fredag 24.08.2018 Res   8. runde - Fredag 30.11.2018 Res
106272 Gladsaxe BK 1 - KBK/BNV 1 5-3   106300 KBK/BNV 1 - Gladsaxe BK 1 4-4
106273 BK Gilleleje 2 - Herlev BK 1 4-4   106301 Herlev BK 1 - BK Gilleleje 2 4-4
106274 Taastrup BK 2 - BK Amager 1 4-4   106302 BK Amager 1 - Taastrup BK 2 2-6
106275 1 - Friheden BK 1   106303 Friheden BK 1 - 1
2. runde / Fredag 07.09.2018 Res   9. runde - Fredag 14.12.2018 Res
106276 Friheden BK 1 - BK Amager 1 4-4   106304 BK Amager 1 - Friheden BK 1 4-4
106277 Gladsaxe BK 1 - 1   106305 1 - Gladsaxe BK 1
106278 KBK/BNV 1 - BK Gilleleje 2 4-4   106306 BK Gilleleje 2 - KBK/BNV 1 6-2
106279 Herlev BK 1 - Taastrup BK 2 4-4   106307 Taastrup BK 2 - Herlev BK 1 5-3
3. runde / Fredag 21.09.2018 Res   10. runde - Fredag 11.01.2019 Res
106280 KBK/BNV 1 - 1   106308 1 - KBK/BNV 1
106281 BK Gilleleje 2 - Gladsaxe BK 1 4-4   106309 Gladsaxe BK 1 - BK Gilleleje 2 6-2
106282 Friheden BK 1 - Taastrup BK 2 4-4   106310 Taastrup BK 2 - Friheden BK 1 0-8
106283 BK Amager 1 - Herlev BK 1 5-3   106311 Herlev BK 1 - BK Amager 1 4-4
4. runde / Fredag 05.10.2018 Res   11. runde - Fredag 25.01.2019 Res
106284 BK Gilleleje 2 - Friheden BK 1 6-2   106312 Friheden BK 1 - BK Gilleleje 2 4-4
106285 Taastrup BK 2 - Gladsaxe BK 1 4-4   106313 Gladsaxe BK 1 - Taastrup BK 2 4-4
106286 BK Amager 1 - KBK/BNV 1 4-4   106314 KBK/BNV 1 - BK Amager 1 7-1
106287 1 - Herlev BK 1   106315 Herlev BK 1 - 1
5. runde / Fredag 19.10.2018 Res   12. runde - Fredag 08.02.2019 Res
106288 Gladsaxe BK 1 - BK Amager 1 2-6   106316 BK Amager 1 - Gladsaxe BK 1 4-4
106289 KBK/BNV 1 - Taastrup BK 2 6-2   106317 Taastrup BK 2 - KBK/BNV 1 2-6
106290 Herlev BK 1 - Friheden BK 1 6-2   106318 Friheden BK 1 - Herlev BK 1 2-6
106291 1 - BK Gilleleje 2   106319 BK Gilleleje 2 - 1
6. runde / Fredag 02.11.2018 Res   13. runde - Fredag 22.02.2019 Res
106292 Friheden BK 1 - KBK/BNV 1 3-5   106320 KBK/BNV 1 - Friheden BK 1 4-4
106293 Herlev BK 1 - Gladsaxe BK 1 6-2   106321 Gladsaxe BK 1 - Herlev BK 1 2-6
106294 Taastrup BK 2 - 1   106322 1 - Taastrup BK 2
106295 BK Amager 1 - BK Gilleleje 2 2-6   106323 BK Gilleleje 2 - BK Amager 1 5-3
7. runde / Fredag 16.11.2018 Res   14. runde - Fredag 08.03.2019 Res
106296 Gladsaxe BK 1 - Friheden BK 1 8-0   106324 Friheden BK 1 - Gladsaxe BK 1 4-4
106297 KBK/BNV 1 - Herlev BK 1 6-2   106325 Herlev BK 1 - KBK/BNV 1 6-2
106298 BK Gilleleje 2 - Taastrup BK 2 2-6   106326 Taastrup BK 2 - BK Gilleleje 2 0-8
106299 1 - BK Amager 1   106327 BK Amager 1 - 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 BK Gilleleje 2 12 5 5 2 8724 1477 5,91 87,68 55-41 15
2 Herlev BK 1 12 5 4 3 9426 1434 6,57 87,81 54-42 14
3 KBK/BNV 1 12 5 4 3 9150 1434 6,38 90,95 53-43 14
4 Gladsaxe BK 1 12 3 6 3 7446 1381 5,39 85,19 49-47 12
5 Taastrup BK 2 12 3 5 4 12638 1391 9,09 81,74 41-55 11
6 BK Amager 1 12 2 6 4 7576 1515 5,00 83,42 43-53 10
7 Friheden BK 1 12 1 6 5 9574 1502 6,37 84,49 41-55 8
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0