Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 3
(2018-07-04)
 
1. runde / Onsdag 22.08.2018 Res   8. runde - Onsdag 28.11.2018 Res
105656 BK Gilleleje 1 - Helsingør SBK 3 5-3   105684 Helsingør SBK 3 - BK Gilleleje 1 4-4
105657 Grantoften BK 2 - Vejby BK 2 6-2   105685 Vejby BK 2 - Grantoften BK 2 0-8
105658 Slangerup BK 1 - Ølstykke BK 3 0-8   105686 Ølstykke BK 3 - Slangerup BK 1 3-5
105659 1 - Græsted BK 1   105687 Græsted BK 1 - 1
2. runde / Onsdag 05.09.2018 Res   9. runde - Onsdag 12.12.2018 Res
105660 Græsted BK 1 - Ølstykke BK 3 3-5   105688 Ølstykke BK 3 - Græsted BK 1 4-4
105661 BK Gilleleje 1 - 1   105689 1 - BK Gilleleje 1
105662 Helsingør SBK 3 - Grantoften BK 2 2-6   105690 Grantoften BK 2 - Helsingør SBK 3 6-2
105663 Vejby BK 2 - Slangerup BK 1 6-2   105691 Slangerup BK 1 - Vejby BK 2 4-4
3. runde / Onsdag 19.09.2018 Res   10. runde - Onsdag 09.01.2019 Res
105664 Helsingør SBK 3 - 1   105692 1 - Helsingør SBK 3
105665 Grantoften BK 2 - BK Gilleleje 1 8-0   105693 BK Gilleleje 1 - Grantoften BK 2 2-6
105666 Græsted BK 1 - Slangerup BK 1 4-4   105694 Slangerup BK 1 - Græsted BK 1 0-8
105667 Ølstykke BK 3 - Vejby BK 2 4-4   105695 Vejby BK 2 - Ølstykke BK 3 4-4
4. runde / Onsdag 03.10.2018 Res   11. runde - Onsdag 23.01.2019 Res
105668 Grantoften BK 2 - Græsted BK 1 6-2   105696 Græsted BK 1 - Grantoften BK 2 6-2
105669 Slangerup BK 1 - BK Gilleleje 1 3-5   105697 BK Gilleleje 1 - Slangerup BK 1 6-2
105670 Ølstykke BK 3 - Helsingør SBK 3 4-4   105698 Helsingør SBK 3 - Ølstykke BK 3 0-8
105671 1 - Vejby BK 2   105699 Vejby BK 2 - 1
5. runde / Onsdag 17.10.2018 Res   12. runde - Onsdag 06.02.2019 Res
105672 BK Gilleleje 1 - Ølstykke BK 3 4-4   105700 Ølstykke BK 3 - BK Gilleleje 1 2-6
105673 Helsingør SBK 3 - Slangerup BK 1 4-4   105701 Slangerup BK 1 - Helsingør SBK 3 4-4
105674 Vejby BK 2 - Græsted BK 1 6-2   105702 Græsted BK 1 - Vejby BK 2 2-6
105675 1 - Grantoften BK 2   105703 Grantoften BK 2 - 1
6. runde / Onsdag 31.10.2018 Res   13. runde - Onsdag 20.02.2019 Res
105676 Græsted BK 1 - Helsingør SBK 3 4-4   105704 Helsingør SBK 3 - Græsted BK 1 2-6
105677 Vejby BK 2 - BK Gilleleje 1 6-2   105705 BK Gilleleje 1 - Vejby BK 2 6-2
105678 Slangerup BK 1 - 1   105706 1 - Slangerup BK 1
105679 Ølstykke BK 3 - Grantoften BK 2 4-4   105707 Grantoften BK 2 - Ølstykke BK 3 4-4
7. runde / Onsdag 14.11.2018 Res   14. runde - Onsdag 06.03.2019 Res
105680 BK Gilleleje 1 - Græsted BK 1 4-4   105708 Græsted BK 1 - BK Gilleleje 1 4-4
105681 Helsingør SBK 3 - Vejby BK 2 3-5   105709 Vejby BK 2 - Helsingør SBK 3 6-2
105682 Grantoften BK 2 - Slangerup BK 1 2-6   105710 Slangerup BK 1 - Grantoften BK 2 4-4
105683 1 - Ølstykke BK 3   105711 Ølstykke BK 3 - 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Grantoften BK 2 12 7 3 2 12414 1519 8,17 94,30 62-34 17
2 Vejby BK 2 12 6 3 3 9882 1424 6,94 87,20 51-45 15
3 BK Gilleleje 1 12 5 4 3 13594 1472 9,24 86,08 48-48 14
4 Ølstykke BK 3 12 3 7 2 8924 1578 5,66 89,67 54-42 13
5 Græsted BK 1 12 3 5 4 8650 1588 5,45 89,19 49-47 11
6 Slangerup BK 1 12 2 5 5 8168 1571 5,20 87,79 38-58 9
7 Helsingør SBK 3 12 0 5 7 4162 1632 2,55 79,31 34-62 5
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0