Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 3
(2019-07-04)
 
1. runde / Onsdag 21.08.2019 Res   8. runde - Onsdag 27.11.2019 Res
118921 Billard Odsherred 3 - Jyderup BK 2 4-4   118949 Jyderup BK 2 - Billard Odsherred 3
118922 BC Holbæk 3 - Svinninge BC 1 2-6   118950 Svinninge BC 1 - BC Holbæk 3
118923 BK Sorana 1 - Kalundborg BC 1 4-4   118951 Kalundborg BC 1 - BK Sorana 1
118924 Asnæs-G. BK 2 - Hvalsø BF 1 2-6   118952 Hvalsø BF 1 - Asnæs-G. BK 2
2. runde / Onsdag 04.09.2019 Res   9. runde - Onsdag 11.12.2019 Res
118925 Hvalsø BF 1 - Kalundborg BC 1   118953 Kalundborg BC 1 - Hvalsø BF 1
118926 Billard Odsherred 3 - Asnæs-G. BK 2   118954 Asnæs-G. BK 2 - Billard Odsherred 3
118927 Jyderup BK 2 - BC Holbæk 3   118955 BC Holbæk 3 - Jyderup BK 2
118928 Svinninge BC 1 - BK Sorana 1   118956 BK Sorana 1 - Svinninge BC 1
3. runde / Onsdag 18.09.2019 Res   10. runde - Onsdag 08.01.2020 Res
118929 Jyderup BK 2 - Asnæs-G. BK 2   118957 Asnæs-G. BK 2 - Jyderup BK 2
118930 BC Holbæk 3 - Billard Odsherred 3   118958 Billard Odsherred 3 - BC Holbæk 3
118931 Hvalsø BF 1 - BK Sorana 1   118959 BK Sorana 1 - Hvalsø BF 1
118932 Kalundborg BC 1 - Svinninge BC 1   118960 Svinninge BC 1 - Kalundborg BC 1
4. runde / Onsdag 02.10.2019 Res   11. runde - Onsdag 22.01.2020 Res
118933 BC Holbæk 3 - Hvalsø BF 1   118961 Hvalsø BF 1 - BC Holbæk 3
118934 BK Sorana 1 - Billard Odsherred 3   118962 Billard Odsherred 3 - BK Sorana 1
118935 Kalundborg BC 1 - Jyderup BK 2   118963 Jyderup BK 2 - Kalundborg BC 1
118936 Asnæs-G. BK 2 - Svinninge BC 1   118964 Svinninge BC 1 - Asnæs-G. BK 2
5. runde / Onsdag 16.10.2019 Res   12. runde - Onsdag 05.02.2020 Res
118937 Billard Odsherred 3 - Kalundborg BC 1   118965 Kalundborg BC 1 - Billard Odsherred 3
118938 Jyderup BK 2 - BK Sorana 1   118966 BK Sorana 1 - Jyderup BK 2
118939 Svinninge BC 1 - Hvalsø BF 1   118967 Hvalsø BF 1 - Svinninge BC 1
118940 Asnæs-G. BK 2 - BC Holbæk 3   118968 BC Holbæk 3 - Asnæs-G. BK 2
6. runde / Onsdag 30.10.2019 Res   13. runde - Onsdag 19.02.2020 Res
118941 Hvalsø BF 1 - Jyderup BK 2   118969 Jyderup BK 2 - Hvalsø BF 1
118942 Svinninge BC 1 - Billard Odsherred 3   118970 Billard Odsherred 3 - Svinninge BC 1
118943 BK Sorana 1 - Asnæs-G. BK 2   118971 Asnæs-G. BK 2 - BK Sorana 1
118944 Kalundborg BC 1 - BC Holbæk 3   118972 BC Holbæk 3 - Kalundborg BC 1
7. runde / Onsdag 13.11.2019 Res   14. runde - Onsdag 04.03.2020 Res
118945 Billard Odsherred 3 - Hvalsø BF 1   118973 Hvalsø BF 1 - Billard Odsherred 3
118946 Jyderup BK 2 - Svinninge BC 1   118974 Svinninge BC 1 - Jyderup BK 2
118947 BC Holbæk 3 - BK Sorana 1   118975 BK Sorana 1 - BC Holbæk 3
118948 Asnæs-G. BK 2 - Kalundborg BC 1   118976 Kalundborg BC 1 - Asnæs-G. BK 2
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Hvalsø BF 1 1 1 0 0 1544 131 11,79 98,22 6-2 2
2 Svinninge BC 1 1 1 0 0 1068 119 8,97 95,02 6-2 2
3 BK Sorana 1 1 0 1 0 808 127 6,36 93,52 4-4 1
4 Jyderup BK 2 1 0 1 0 992 109 9,10 93,23 4-4 1
5 Kalundborg BC 1 1 0 1 0 554 127 4,36 90,23 4-4 1
6 Billard Odsherred 3 1 0 1 0 502 109 4,61 75,60 4-4 1
7 BC Holbæk 3 1 0 0 1 816 119 6,86 71,83 2-6 0
8 Asnæs-G. BK 2 1 0 0 1 522 131 3,98 70,35 2-6 0