Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 6
(2018-07-12)
 
1. runde / Onsdag 22.08.2018 Res   8. runde - Onsdag 28.11.2018 Res
111867 Stevns BK 2 - Ølstykke BK 2 4-4   111895 Ølstykke BK 2 - Stevns BK 2 6-2
111868 Værløse BK 2 - Taastrup BK 1 6-2   111896 Taastrup BK 1 - Værløse BK 2 0-8
111869 Hvalsø BF 3 - Ramsø BK 2 6-2   111897 Ramsø BK 2 - Hvalsø BF 3 2-6
111870 1 - Greve BK 1   111898 Greve BK 1 - 1
2. runde / Onsdag 05.09.2018 Res   9. runde - Onsdag 12.12.2018 Res
111871 Greve BK 1 - Ramsø BK 2 8-0   111899 Ramsø BK 2 - Greve BK 1 6-2
111872 Stevns BK 2 - 1   111900 1 - Stevns BK 2
111873 Ølstykke BK 2 - Værløse BK 2 8-0   111901 Værløse BK 2 - Ølstykke BK 2 4-4
111874 Taastrup BK 1 - Hvalsø BF 3 0-8   111902 Hvalsø BF 3 - Taastrup BK 1 5-3
3. runde / Onsdag 19.09.2018 Res   10. runde - Onsdag 09.01.2019 Res
111875 Ølstykke BK 2 - 1   111903 1 - Ølstykke BK 2
111876 Værløse BK 2 - Stevns BK 2 4-4   111904 Stevns BK 2 - Værløse BK 2 4-4
111877 Greve BK 1 - Hvalsø BF 3 6-2   111905 Hvalsø BF 3 - Greve BK 1 6-2
111878 Ramsø BK 2 - Taastrup BK 1 4-4   111906 Taastrup BK 1 - Ramsø BK 2 1-7
4. runde / Onsdag 03.10.2018 Res   11. runde - Onsdag 23.01.2019 Res
111879 Værløse BK 2 - Greve BK 1 6-2   111907 Greve BK 1 - Værløse BK 2 6-2
111880 Hvalsø BF 3 - Stevns BK 2 6-2   111908 Stevns BK 2 - Hvalsø BF 3 2-6
111881 Ramsø BK 2 - Ølstykke BK 2 2-6   111909 Ølstykke BK 2 - Ramsø BK 2 4-4
111882 1 - Taastrup BK 1   111910 Taastrup BK 1 - 1
5. runde / Onsdag 17.10.2018 Res   12. runde - Onsdag 06.02.2019 Res
111883 Stevns BK 2 - Ramsø BK 2 2-6   111911 Ramsø BK 2 - Stevns BK 2 4-4
111884 Ølstykke BK 2 - Hvalsø BF 3 2-6   111912 Hvalsø BF 3 - Ølstykke BK 2 6-2
111885 Taastrup BK 1 - Greve BK 1 4-4   111913 Greve BK 1 - Taastrup BK 1 4-4
111886 1 - Værløse BK 2   111914 Værløse BK 2 - 1
6. runde / Onsdag 31.10.2018 Res   13. runde - Onsdag 20.02.2019 Res
111887 Greve BK 1 - Ølstykke BK 2 7-1   111915 Ølstykke BK 2 - Greve BK 1 4-4
111888 Taastrup BK 1 - Stevns BK 2 4-4   111916 Stevns BK 2 - Taastrup BK 1 4-4
111889 Hvalsø BF 3 - 1   111917 1 - Hvalsø BF 3
111890 Ramsø BK 2 - Værløse BK 2 4-4   111918 Værløse BK 2 - Ramsø BK 2 4-4
7. runde / Onsdag 14.11.2018 Res   14. runde - Onsdag 06.03.2019 Res
111891 Stevns BK 2 - Greve BK 1 6-2   111919 Greve BK 1 - Stevns BK 2 6-2
111892 Ølstykke BK 2 - Taastrup BK 1 5-3   111920 Taastrup BK 1 - Ølstykke BK 2 2-6
111893 Værløse BK 2 - Hvalsø BF 3 2-6   111921 Hvalsø BF 3 - Værløse BK 2 5-3
111894 1 - Ramsø BK 2   111922 Ramsø BK 2 - 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Hvalsø BF 3 12 11 0 1 9234 1411 6,54 91,30 68-28 22
2 Ølstykke BK 2 12 5 4 3 8920 1453 6,14 90,28 52-44 14
3 Greve BK 1 12 5 3 4 10668 1541 6,92 92,52 53-43 13
4 Værløse BK 2 12 3 5 4 12858 1411 9,11 89,27 47-49 11
5 Ramsø BK 2 12 3 5 4 7116 1382 5,15 88,18 45-51 11
6 Stevns BK 2 12 1 6 5 7512 1554 4,83 84,37 40-56 8
7 Taastrup BK 1 12 0 5 7 6568 1466 4,48 84,62 31-65 5
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0