Keglebillard - Serie 3 Øst
Pulje : 1
(2018-07-10)
 
1. runde / Søndag 16.09.2018 Res   8. runde - Søndag 06.01.2019 Res
102430 Ølstykke BK 1 - BK Gilleleje 1 5-3   102458 BK Gilleleje 1 - Ølstykke BK 1 6-2
102431 Hundested BK 1 - Helsingør SBK 1 4-4   102459 Helsingør SBK 1 - Hundested BK 1 2-6
102432 Slangerup BK 1 - Vejby BK 1 6-2   102460 Vejby BK 1 - Slangerup BK 1 4-4
102433 Græsted BK 1 - Birkerød BK 1 6-2   102461 Birkerød BK 1 - Græsted BK 1 4-4
2. runde / Søndag 30.09.2018 Res   9. runde - Søndag 20.01.2019 Res
102434 Birkerød BK 1 - Vejby BK 1 6-2   102462 Vejby BK 1 - Birkerød BK 1 2-6
102435 Ølstykke BK 1 - Græsted BK 1 3-5   102463 Græsted BK 1 - Ølstykke BK 1 5-3
102436 BK Gilleleje 1 - Hundested BK 1 3-5   102464 Hundested BK 1 - BK Gilleleje 1 0-8
102437 Helsingør SBK 1 - Slangerup BK 1 4-4   102465 Slangerup BK 1 - Helsingør SBK 1 6-2
3. runde / Søndag 14.10.2018 Res   10. runde - Søndag 03.02.2019 Res
102438 BK Gilleleje 1 - Græsted BK 1 8-0   102466 Græsted BK 1 - BK Gilleleje 1 4-4
102439 Hundested BK 1 - Ølstykke BK 1 4-4   102467 Ølstykke BK 1 - Hundested BK 1 2-6
102440 Birkerød BK 1 - Slangerup BK 1 5-3   102468 Slangerup BK 1 - Birkerød BK 1 4-4
102441 Vejby BK 1 - Helsingør SBK 1 1-7   102469 Helsingør SBK 1 - Vejby BK 1 4-4
4. runde / Søndag 28.10.2018 Res   11. runde - Søndag 17.02.2019 Res
102442 Hundested BK 1 - Birkerød BK 1 4-4   102470 Birkerød BK 1 - Hundested BK 1
102443 Slangerup BK 1 - Ølstykke BK 1 6-2   102471 Ølstykke BK 1 - Slangerup BK 1
102444 Vejby BK 1 - BK Gilleleje 1 6-2   102472 BK Gilleleje 1 - Vejby BK 1
102445 Græsted BK 1 - Helsingør SBK 1 6-2   102473 Helsingør SBK 1 - Græsted BK 1
5. runde / Søndag 11.11.2018 Res   12. runde - Søndag 03.03.2019 Res
102446 Ølstykke BK 1 - Vejby BK 1 6-2   102474 Vejby BK 1 - Ølstykke BK 1
102447 BK Gilleleje 1 - Slangerup BK 1 4-4   102475 Slangerup BK 1 - BK Gilleleje 1
102448 Helsingør SBK 1 - Birkerød BK 1 1-7   102476 Birkerød BK 1 - Helsingør SBK 1
102449 Græsted BK 1 - Hundested BK 1 4-4   102477 Hundested BK 1 - Græsted BK 1
6. runde / Søndag 25.11.2018 Res   13. runde - Søndag 17.03.2019 Res
102450 Birkerød BK 1 - BK Gilleleje 1 2-6   102478 BK Gilleleje 1 - Birkerød BK 1
102451 Helsingør SBK 1 - Ølstykke BK 1 6-2   102479 Ølstykke BK 1 - Helsingør SBK 1
102452 Slangerup BK 1 - Græsted BK 1 8-0   102480 Græsted BK 1 - Slangerup BK 1
102453 Vejby BK 1 - Hundested BK 1 2-6   102481 Hundested BK 1 - Vejby BK 1
7. runde / Søndag 09.12.2018 Res   14. runde - Søndag 31.03.2019 Res
102454 Ølstykke BK 1 - Birkerød BK 1 4-4   102482 Birkerød BK 1 - Ølstykke BK 1
102455 BK Gilleleje 1 - Helsingør SBK 1 4-4   102483 Helsingør SBK 1 - BK Gilleleje 1
102456 Hundested BK 1 - Slangerup BK 1 2-6   102484 Slangerup BK 1 - Hundested BK 1
102457 Græsted BK 1 - Vejby BK 1 4-4   102485 Vejby BK 1 - Græsted BK 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Slangerup BK 1 10 5 4 1 7392 1193 6,20 89,40 51-29 14
2 Birkerød BK 1 10 4 4 2 7302 1324 5,52 89,71 44-36 12
3 Hundested BK 1 10 4 4 2 7790 1227 6,35 90,58 41-39 12
4 Græsted BK 1 10 4 4 2 6658 1322 5,04 88,58 38-42 12
5 BK Gilleleje 1 10 4 3 3 7366 1170 6,30 89,05 48-32 11
6 Helsingør SBK 1 10 2 4 4 6878 1277 5,39 87,84 36-44 8
7 Ølstykke BK 1 10 2 2 6 7148 1297 5,51 84,29 33-47 6
8 Vejby BK 1 10 1 3 6 7560 1172 6,45 85,06 29-51 5