Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 13
(2021-01-06)
 
1. runde / Fredag 21.08.2020 Res   8. runde - Fredag 27.11.2020 Res
145062 Gladsaxe BK 1 - KBK/BNV 1 2-6   145090 KBK/BNV 1 - Gladsaxe BK 1 6-2
145063 BK Gilleleje 2 - Herlev BK 1 6-2   145091 Herlev BK 1 - BK Gilleleje 2 8-0
145064 Taastrup BK 3 - Slangerup BK 1 4-4   145092 Slangerup BK 1 - Taastrup BK 3 2-6
145065 1 - Friheden BK 1   145093 Friheden BK 1 - 1
2. runde / Fredag 04.09.2020 Res   9. runde - Fredag 11.12.2020 Res
145066 Friheden BK 1 - Slangerup BK 1 6-2   145094 Slangerup BK 1 - Friheden BK 1
145067 Gladsaxe BK 1 - 1   145095 1 - Gladsaxe BK 1
145068 KBK/BNV 1 - BK Gilleleje 2 5-3   145096 BK Gilleleje 2 - KBK/BNV 1
145069 Herlev BK 1 - Taastrup BK 3 2-6   145097 Taastrup BK 3 - Herlev BK 1
3. runde / Fredag 18.09.2020 Res   10. runde - Fredag 12.02.2021 Res
145070 KBK/BNV 1 - 1   145098 1 - KBK/BNV 1
145071 BK Gilleleje 2 - Gladsaxe BK 1 8-0   145099 Gladsaxe BK 1 - BK Gilleleje 2
145072 Friheden BK 1 - Taastrup BK 3 6-2   145100 Taastrup BK 3 - Friheden BK 1
145073 Slangerup BK 1 - Herlev BK 1 4-4   145101 Herlev BK 1 - Slangerup BK 1
4. runde / Fredag 02.10.2020 Res   11. runde - Fredag 26.02.2021 Res
145074 BK Gilleleje 2 - Friheden BK 1 4-4   145102 Friheden BK 1 - BK Gilleleje 2
145075 Taastrup BK 3 - Gladsaxe BK 1 6-2   145103 Gladsaxe BK 1 - Taastrup BK 3
145076 Slangerup BK 1 - KBK/BNV 1 2-6   145104 KBK/BNV 1 - Slangerup BK 1
145077 1 - Herlev BK 1   145105 Herlev BK 1 - 1
5. runde / Fredag 16.10.2020 Res   12. runde - Fredag 12.03.2021 Res
145078 Gladsaxe BK 1 - Slangerup BK 1 4-4   145106 Slangerup BK 1 - Gladsaxe BK 1
145079 KBK/BNV 1 - Taastrup BK 3 3-5   145107 Taastrup BK 3 - KBK/BNV 1
145080 Herlev BK 1 - Friheden BK 1 4-4   145108 Friheden BK 1 - Herlev BK 1
145081 1 - BK Gilleleje 2   145109 BK Gilleleje 2 - 1
6. runde / Fredag 30.10.2020 Res   13. runde - Fredag 26.03.2021 Res
145082 Friheden BK 1 - KBK/BNV 1 4-4   145110 KBK/BNV 1 - Friheden BK 1
145083 Herlev BK 1 - Gladsaxe BK 1   145111 Gladsaxe BK 1 - Herlev BK 1 4-4
145084 Taastrup BK 3 - 1   145112 1 - Taastrup BK 3
145085 Slangerup BK 1 - BK Gilleleje 2 8-0   145113 BK Gilleleje 2 - Slangerup BK 1
7. runde / Fredag 13.11.2020 Res   14. runde - Fredag 09.04.2021 Res
145086 Gladsaxe BK 1 - Friheden BK 1 0-8   145114 Friheden BK 1 - Gladsaxe BK 1
145087 KBK/BNV 1 - Herlev BK 1 6-2   145115 Herlev BK 1 - KBK/BNV 1
145088 BK Gilleleje 2 - Taastrup BK 3 6-2   145116 Taastrup BK 3 - BK Gilleleje 2
145089 1 - Slangerup BK 1   145117 Slangerup BK 1 - 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 KBK/BNV 1 7 5 1 1 8490 854 9,94 94,46 36-20 11
2 Friheden BK 1 6 3 3 0 4868 753 6,46 89,06 32-16 9
3 Taastrup BK 3 7 4 1 2 7764 876 8,86 93,09 31-25 9
4 BK Gilleleje 2 7 3 1 3 5158 901 5,72 86,49 27-29 7
5 Slangerup BK 1 7 1 3 3 4584 898 5,10 86,04 26-30 5
6 Herlev BK 1 7 1 3 3 4656 862 5,40 81,77 26-30 5
7 Gladsaxe BK 1 7 0 2 5 3674 916 4,01 75,60 14-42 2
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0