Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 2
(2019-07-09)
 
1. runde / Onsdag 21.08.2019 Res   8. runde - Onsdag 27.11.2019 Res
128969 Holmegård BK 1 - BK Sorana 2 8-0   128997 BK Sorana 2 - Holmegård BK 1 4-4
128970 Haslev BK 1 - Skælskør BC 1 4-4   128998 Skælskør BC 1 - Haslev BK 1 6-2
128971 Næstved BK 2 - Stevns BK 1 6-2   128999 Stevns BK 1 - Næstved BK 2 6-2
128972 Osted BK 1 - BC Holbæk 2 2-6   129000 BC Holbæk 2 - Osted BK 1 2-6
2. runde / Onsdag 04.09.2019 Res   9. runde - Onsdag 11.12.2019 Res
128973 BC Holbæk 2 - Stevns BK 1 2-6   129001 Stevns BK 1 - BC Holbæk 2 6-2
128974 Holmegård BK 1 - Osted BK 1 2-6   129002 Osted BK 1 - Holmegård BK 1 2-6
128975 BK Sorana 2 - Haslev BK 1 2-6   129003 Haslev BK 1 - BK Sorana 2 2-6
128976 Skælskør BC 1 - Næstved BK 2 6-2   129004 Næstved BK 2 - Skælskør BC 1 6-2
3. runde / Onsdag 18.09.2019 Res   10. runde - Onsdag 08.01.2020 Res
128977 BK Sorana 2 - Osted BK 1 6-2   129005 Osted BK 1 - BK Sorana 2 4-4
128978 Haslev BK 1 - Holmegård BK 1 0-8   129006 Holmegård BK 1 - Haslev BK 1 8-0
128979 BC Holbæk 2 - Næstved BK 2 6-2   129007 Næstved BK 2 - BC Holbæk 2 6-2
128980 Stevns BK 1 - Skælskør BC 1 4-4   129008 Skælskør BC 1 - Stevns BK 1 2-6
4. runde / Onsdag 02.10.2019 Res   11. runde - Onsdag 22.01.2020 Res
128981 Haslev BK 1 - BC Holbæk 2 0-8   129009 BC Holbæk 2 - Haslev BK 1 2-6
128982 Næstved BK 2 - Holmegård BK 1 4-4   129010 Holmegård BK 1 - Næstved BK 2 6-2
128983 Stevns BK 1 - BK Sorana 2 0-8   129011 BK Sorana 2 - Stevns BK 1 2-6
128984 Osted BK 1 - Skælskør BC 1 2-6   129012 Skælskør BC 1 - Osted BK 1 2-6
5. runde / Onsdag 16.10.2019 Res   12. runde - Onsdag 05.02.2020 Res
128985 Holmegård BK 1 - Stevns BK 1 8-0   129013 Stevns BK 1 - Holmegård BK 1 2-6
128986 BK Sorana 2 - Næstved BK 2 4-4   129014 Næstved BK 2 - BK Sorana 2 6-2
128987 Skælskør BC 1 - BC Holbæk 2 4-4   129015 BC Holbæk 2 - Skælskør BC 1 4-4
128988 Osted BK 1 - Haslev BK 1 5-3   129016 Haslev BK 1 - Osted BK 1 6-2
6. runde / Onsdag 30.10.2019 Res   13. runde - Onsdag 19.02.2020 Res
128989 BC Holbæk 2 - BK Sorana 2 2-6   129017 BK Sorana 2 - BC Holbæk 2
128990 Skælskør BC 1 - Holmegård BK 1 5-3   129018 Holmegård BK 1 - Skælskør BC 1
128991 Næstved BK 2 - Osted BK 1 8-0   129019 Osted BK 1 - Næstved BK 2
128992 Stevns BK 1 - Haslev BK 1 8-0   129020 Haslev BK 1 - Stevns BK 1
7. runde / Onsdag 13.11.2019 Res   14. runde - Onsdag 04.03.2020 Res
128993 Holmegård BK 1 - BC Holbæk 2 7-1   129021 BC Holbæk 2 - Holmegård BK 1
128994 BK Sorana 2 - Skælskør BC 1 2-6   129022 Skælskør BC 1 - BK Sorana 2
128995 Haslev BK 1 - Næstved BK 2 2-6   129023 Næstved BK 2 - Haslev BK 1
128996 Osted BK 1 - Stevns BK 1 4-4   129024 Stevns BK 1 - Osted BK 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Holmegård BK 1 12 8 2 2 15098 1466 10,30 94,90 70-26 18
2 Næstved BK 2 12 6 2 4 13802 1464 9,43 90,06 54-42 14
3 Skælskør BC 1 12 5 4 3 12636 1466 8,62 90,88 51-45 14
4 Stevns BK 1 12 6 2 4 9430 1480 6,37 86,58 50-46 14
5 BK Sorana 2 12 4 3 5 8288 1501 5,52 87,17 46-50 11
6 Osted BK 1 12 4 2 6 7860 1584 4,96 87,28 41-55 10
7 BC Holbæk 2 12 3 2 7 5844 1498 3,90 85,49 41-55 8
8 Haslev BK 1 12 3 1 8 7314 1541 4,75 81,56 31-65 7