Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 2
(2021-01-07)
 
1. runde / Onsdag 19.08.2020 Res   8. runde - Onsdag 25.11.2020 Res
138457 Hvalsø BF 3 - BC Holbæk 3 8-0   138457 BC Holbæk 3 - Hvalsø BF 3 4-4
138458 Billard Odsherred 3 - Ølstykke BK 3 0-8   138458 Ølstykke BK 3 - Billard Odsherred 3 8-0
138459 Osted BK 1 - BK Sorana 3 6-2   138459 BK Sorana 3 - Osted BK 1 3-5
138460 Køge BC (Rishøj) 1 - Ramsø BK 1 6-2   138460 Ramsø BK 1 - Køge BC (Rishøj) 1 0-8
2. runde / Onsdag 02.09.2020 Res   9. runde - Onsdag 09.12.2020 Res
138461 Ramsø BK 1 - BK Sorana 3 3-5   138461 BK Sorana 3 - Ramsø BK 1
138462 Hvalsø BF 3 - Køge BC (Rishøj) 1 4-4   138462 Køge BC (Rishøj) 1 - Hvalsø BF 3
138463 BC Holbæk 3 - Billard Odsherred 3 8-0   138463 Billard Odsherred 3 - BC Holbæk 3 0-8
138464 Ølstykke BK 3 - Osted BK 1 0-8   138464 Osted BK 1 - Ølstykke BK 3
3. runde / Onsdag 16.09.2020 Res   10. runde - Onsdag 10.02.2021 Res
138465 BC Holbæk 3 - Køge BC (Rishøj) 1 2-6   138465 Køge BC (Rishøj) 1 - BC Holbæk 3
138466 Billard Odsherred 3 - Hvalsø BF 3 0-8   138466 Hvalsø BF 3 - Billard Odsherred 3 8-0
138467 Ramsø BK 1 - Osted BK 1 5-3   138467 Osted BK 1 - Ramsø BK 1
138468 BK Sorana 3 - Ølstykke BK 3 2-6   138468 Ølstykke BK 3 - BK Sorana 3
4. runde / Onsdag 30.09.2020 Res   11. runde - Onsdag 24.02.2021 Res
138469 Billard Odsherred 3 - Ramsø BK 1 0-8   138469 Ramsø BK 1 - Billard Odsherred 3 8-0
138470 Osted BK 1 - Hvalsø BF 3 6-2   138470 Hvalsø BF 3 - Osted BK 1
138471 BK Sorana 3 - BC Holbæk 3 2-6   138471 BC Holbæk 3 - BK Sorana 3
138472 Køge BC (Rishøj) 1 - Ølstykke BK 3 5-3   138472 Ølstykke BK 3 - Køge BC (Rishøj) 1
5. runde / Onsdag 14.10.2020 Res   12. runde - Onsdag 10.03.2021 Res
138473 Hvalsø BF 3 - BK Sorana 3 2-6   138473 BK Sorana 3 - Hvalsø BF 3
138474 BC Holbæk 3 - Osted BK 1 3-5   138474 Osted BK 1 - BC Holbæk 3
138475 Ølstykke BK 3 - Ramsø BK 1 4-4   138475 Ramsø BK 1 - Ølstykke BK 3
138476 Køge BC (Rishøj) 1 - Billard Odsherred 3 8-0   138476 Billard Odsherred 3 - Køge BC (Rishøj) 1 0-8
6. runde / Onsdag 28.10.2020 Res   13. runde - Onsdag 24.03.2021 Res
138477 Ramsø BK 1 - BC Holbæk 3 0-8   138477 BC Holbæk 3 - Ramsø BK 1
138478 Ølstykke BK 3 - Hvalsø BF 3 6-2   138478 Hvalsø BF 3 - Ølstykke BK 3
138479 Osted BK 1 - Køge BC (Rishøj) 1 4-4   138479 Køge BC (Rishøj) 1 - Osted BK 1
138480 BK Sorana 3 - Billard Odsherred 3 8-0   138480 Billard Odsherred 3 - BK Sorana 3 0-8
7. runde / Onsdag 11.11.2020 Res   14. runde - Onsdag 07.04.2021 Res
138481 Hvalsø BF 3 - Ramsø BK 1 4-4   138481 Ramsø BK 1 - Hvalsø BF 3
138482 BC Holbæk 3 - Ølstykke BK 3 6-2   138482 Ølstykke BK 3 - BC Holbæk 3
138483 Billard Odsherred 3 - Osted BK 1 0-8   138483 Osted BK 1 - Billard Odsherred 3 8-0
138484 Køge BC (Rishøj) 1 - BK Sorana 3 1-7   138484 BK Sorana 3 - Køge BC (Rishøj) 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Osted BK 1 9 7 1 1 5214 851 6,13 95,01 53-19 15
2 Køge BC (Rishøj) 1 9 6 2 1 7304 878 8,32 95,38 50-22 14
3 BC Holbæk 3 9 5 1 3 6028 844 7,14 88,41 45-27 11
4 BK Sorana 3 9 5 0 4 4092 869 4,71 87,18 43-29 10
5 Hvalsø BF 3 9 3 3 3 5478 882 6,21 87,54 42-30 9
6 Ølstykke BK 3 8 4 1 3 4506 738 6,11 83,38 37-27 9
7 Ramsø BK 1 9 3 2 4 3954 840 4,71 84,34 34-38 8
8 Billard Odsherred 3 14 0 0 14 0 0 0,00 0-112 0