Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 3
(2019-07-04)
 
1. runde / Onsdag 21.08.2019 Res   8. runde - Onsdag 27.11.2019 Res
118921 Billard Odsherred 3 - Jyderup BK 2 4-4   118949 Jyderup BK 2 - Billard Odsherred 3 0-8
118922 BC Holbæk 3 - Svinninge BC 1 2-6   118950 Svinninge BC 1 - BC Holbæk 3 6-2
118923 BK Sorana 1 - Kalundborg BC 1 4-4   118951 Kalundborg BC 1 - BK Sorana 1 2-6
118924 Asnæs-G. BK 2 - Hvalsø BF 1 2-6   118952 Hvalsø BF 1 - Asnæs-G. BK 2 6-2
2. runde / Onsdag 04.09.2019 Res   9. runde - Onsdag 11.12.2019 Res
118925 Hvalsø BF 1 - Kalundborg BC 1 2-6   118953 Kalundborg BC 1 - Hvalsø BF 1
118926 Billard Odsherred 3 - Asnæs-G. BK 2 2-6   118954 Asnæs-G. BK 2 - Billard Odsherred 3
118927 Jyderup BK 2 - BC Holbæk 3 4-4   118955 BC Holbæk 3 - Jyderup BK 2
118928 Svinninge BC 1 - BK Sorana 1 6-2   118956 BK Sorana 1 - Svinninge BC 1
3. runde / Onsdag 18.09.2019 Res   10. runde - Onsdag 08.01.2020 Res
118929 Jyderup BK 2 - Asnæs-G. BK 2 4-4   118957 Asnæs-G. BK 2 - Jyderup BK 2
118930 BC Holbæk 3 - Billard Odsherred 3 4-4   118958 Billard Odsherred 3 - BC Holbæk 3
118931 Hvalsø BF 1 - BK Sorana 1 6-2   118959 BK Sorana 1 - Hvalsø BF 1
118932 Kalundborg BC 1 - Svinninge BC 1 7-1   118960 Svinninge BC 1 - Kalundborg BC 1
4. runde / Onsdag 02.10.2019 Res   11. runde - Onsdag 22.01.2020 Res
118933 BC Holbæk 3 - Hvalsø BF 1 4-4   118961 Hvalsø BF 1 - BC Holbæk 3
118934 BK Sorana 1 - Billard Odsherred 3 6-2   118962 Billard Odsherred 3 - BK Sorana 1
118935 Kalundborg BC 1 - Jyderup BK 2 6-2   118963 Jyderup BK 2 - Kalundborg BC 1
118936 Asnæs-G. BK 2 - Svinninge BC 1 4-4   118964 Svinninge BC 1 - Asnæs-G. BK 2
5. runde / Onsdag 16.10.2019 Res   12. runde - Onsdag 05.02.2020 Res
118937 Billard Odsherred 3 - Kalundborg BC 1 2-6   118965 Kalundborg BC 1 - Billard Odsherred 3
118938 Jyderup BK 2 - BK Sorana 1 0-8   118966 BK Sorana 1 - Jyderup BK 2
118939 Svinninge BC 1 - Hvalsø BF 1 2-6   118967 Hvalsø BF 1 - Svinninge BC 1
118940 Asnæs-G. BK 2 - BC Holbæk 3 8-0   118968 BC Holbæk 3 - Asnæs-G. BK 2
6. runde / Onsdag 30.10.2019 Res   13. runde - Onsdag 19.02.2020 Res
118941 Hvalsø BF 1 - Jyderup BK 2 4-4   118969 Jyderup BK 2 - Hvalsø BF 1
118942 Svinninge BC 1 - Billard Odsherred 3 4-4   118970 Billard Odsherred 3 - Svinninge BC 1
118943 BK Sorana 1 - Asnæs-G. BK 2 3-5   118971 Asnæs-G. BK 2 - BK Sorana 1
118944 Kalundborg BC 1 - BC Holbæk 3 8-0   118972 BC Holbæk 3 - Kalundborg BC 1
7. runde / Onsdag 13.11.2019 Res   14. runde - Onsdag 04.03.2020 Res
118945 Billard Odsherred 3 - Hvalsø BF 1 4-4   118973 Hvalsø BF 1 - Billard Odsherred 3
118946 Jyderup BK 2 - Svinninge BC 1 3-5   118974 Svinninge BC 1 - Jyderup BK 2
118947 BC Holbæk 3 - BK Sorana 1 0-8   118975 BK Sorana 1 - BC Holbæk 3
118948 Asnæs-G. BK 2 - Kalundborg BC 1 4-4   118976 Kalundborg BC 1 - Asnæs-G. BK 2
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Kalundborg BC 1 8 5 2 1 4914 951 5,17 92,40 43-21 12
2 Hvalsø BF 1 8 4 3 1 11344 970 11,69 93,43 38-26 11
3 Svinninge BC 1 8 4 2 2 9210 973 9,47 91,53 34-30 10
4 BK Sorana 1 8 4 1 3 6514 986 6,61 88,41 39-25 9
5 Asnæs-G. BK 2 8 3 3 2 5346 1053 5,08 88,69 35-29 9
6 Billard Odsherred 3 8 1 4 3 4098 972 4,22 81,76 30-34 6
7 Jyderup BK 2 8 0 4 4 6276 994 6,31 84,33 21-43 4
8 BC Holbæk 3 8 0 3 5 7392 983 7,52 81,77 16-48 3