Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 4
(2019-07-09)
 
1. runde / Onsdag 21.08.2019 Res   8. runde - Onsdag 27.11.2019 Res
128913 1 - Ølstykke BK 2   128941 Ølstykke BK 2 - 1
128914 Værløse BK 2 - Rishøj BK 1 6-2   128942 Rishøj BK 1 - Værløse BK 2 6-2
128915 Hvalsø BF 3 - Ramsø BK 2 6-2   128943 Ramsø BK 2 - Hvalsø BF 3 2-6
128916 BK Sorana 3 - Greve BK 1 4-4   128944 Greve BK 1 - BK Sorana 3 4-4
2. runde / Onsdag 04.09.2019 Res   9. runde - Onsdag 11.12.2019 Res
128917 Greve BK 1 - Ramsø BK 2 7-1   128945 Ramsø BK 2 - Greve BK 1 2-6
128918 1 - BK Sorana 3   128946 BK Sorana 3 - 1
128919 Ølstykke BK 2 - Værløse BK 2 6-2   128947 Værløse BK 2 - Ølstykke BK 2 2-6
128920 Rishøj BK 1 - Hvalsø BF 3 2-6   128948 Hvalsø BF 3 - Rishøj BK 1 6-2
3. runde / Onsdag 18.09.2019 Res   10. runde - Onsdag 08.01.2020 Res
128921 Ølstykke BK 2 - BK Sorana 3 4-4   128949 BK Sorana 3 - Ølstykke BK 2 4-4
128922 Værløse BK 2 - 1   128950 1 - Værløse BK 2
128923 Greve BK 1 - Hvalsø BF 3 6-2   128951 Hvalsø BF 3 - Greve BK 1 4-4
128924 Ramsø BK 2 - Rishøj BK 1 5-3   128952 Rishøj BK 1 - Ramsø BK 2 6-2
4. runde / Onsdag 02.10.2019 Res   11. runde - Onsdag 22.01.2020 Res
128925 Værløse BK 2 - Greve BK 1 4-4   128953 Greve BK 1 - Værløse BK 2 6-2
128926 Hvalsø BF 3 - 1   128954 1 - Hvalsø BF 3
128927 Ramsø BK 2 - Ølstykke BK 2 4-4   128955 Ølstykke BK 2 - Ramsø BK 2 2-6
128928 BK Sorana 3 - Rishøj BK 1 7-1   128956 Rishøj BK 1 - BK Sorana 3 4-4
5. runde / Onsdag 16.10.2019 Res   12. runde - Onsdag 05.02.2020 Res
128929 1 - Ramsø BK 2   128957 Ramsø BK 2 - 1
128930 Ølstykke BK 2 - Hvalsø BF 3 4-4   128958 Hvalsø BF 3 - Ølstykke BK 2 4-4
128931 Rishøj BK 1 - Greve BK 1 3-5   128959 Greve BK 1 - Rishøj BK 1 6-2
128932 BK Sorana 3 - Værløse BK 2 4-4   128960 Værløse BK 2 - BK Sorana 3 2-6
6. runde / Onsdag 30.10.2019 Res   13. runde - Onsdag 19.02.2020 Res
128933 Greve BK 1 - Ølstykke BK 2 6-2   128961 Ølstykke BK 2 - Greve BK 1 2-6
128934 Rishøj BK 1 - 1   128962 1 - Rishøj BK 1
128935 Hvalsø BF 3 - BK Sorana 3 3-5   128963 BK Sorana 3 - Hvalsø BF 3 0-8
128936 Ramsø BK 2 - Værløse BK 2 6-2   128964 Værløse BK 2 - Ramsø BK 2 4-4
7. runde / Onsdag 13.11.2019 Res   14. runde - Onsdag 04.03.2020 Res
128937 1 - Greve BK 1   128965 Greve BK 1 - 1
128938 Ølstykke BK 2 - Rishøj BK 1 8-0   128966 Rishøj BK 1 - Ølstykke BK 2
128939 Værløse BK 2 - Hvalsø BF 3 2-6   128967 Hvalsø BF 3 - Værløse BK 2
128940 BK Sorana 3 - Ramsø BK 2 8-0   128968 Ramsø BK 2 - BK Sorana 3
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Greve BK 1 12 8 4 0 13360 1441 9,27 92,80 64-32 20
2 Hvalsø BF 3 11 6 3 2 8858 1300 6,81 90,06 55-33 15
3 BK Sorana 3 11 4 6 1 5992 1241 4,83 89,01 50-38 14
4 Ølstykke BK 2 11 3 5 3 8386 1302 6,44 86,65 46-42 11
5 Ramsø BK 2 11 3 2 6 7124 1425 5,00 85,44 34-54 8
6 Værløse BK 2 11 1 3 7 12256 1296 9,46 87,11 32-56 5
7 Rishøj BK 1 11 2 1 8 10598 1333 7,95 81,65 31-57 5
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0