Keglebillard - Oldboys Øst - onsdag
Pulje : 5
(2023-07-06)
 
1. runde / Onsdag 06.09.2023 Res   8. runde - Onsdag 13.12.2023 Res
191331 Kalundborg BC 2 - Skælskør BC 1 2-6   191359 Skælskør BC 1 - Kalundborg BC 2 8-0
191332 Odsherred 3 - BK Sorana 3 4-4   191360 BK Sorana 3 - Odsherred 3 6-2
191333 Stevns BK 1 - Holbæk 1 2-6   191361 Holbæk 1 - Stevns BK 1 4-4
191334 Hvalsø BF 4 - 1   191362 1 - Hvalsø BF 4
2. runde / Onsdag 20.09.2023 Res   9. runde - Onsdag 10.01.2024 Res
191335 1 - Holbæk 1   191363 Holbæk 1 - 1
191336 Kalundborg BC 2 - Hvalsø BF 4 4-4   191364 Hvalsø BF 4 - Kalundborg BC 2 5-3
191337 Skælskør BC 1 - Odsherred 3 4-4   191365 Odsherred 3 - Skælskør BC 1 2-6
191338 BK Sorana 3 - Stevns BK 1 4-4   191366 Stevns BK 1 - BK Sorana 3 6-2
3. runde / Onsdag 04.10.2023 Res   10. runde - Onsdag 24.01.2024 Res
191339 Skælskør BC 1 - Hvalsø BF 4 3-5   191367 Hvalsø BF 4 - Skælskør BC 1 2-6
191340 Odsherred 3 - Kalundborg BC 2 2-6   191368 Kalundborg BC 2 - Odsherred 3 6-2
191341 1 - Stevns BK 1   191369 Stevns BK 1 - 1
191342 Holbæk 1 - BK Sorana 3 4-4   191370 BK Sorana 3 - Holbæk 1 4-4
4. runde / Onsdag 18.10.2023 Res   11. runde - Onsdag 07.02.2024 Res
191343 Odsherred 3 - 1   191371 1 - Odsherred 3
191344 Stevns BK 1 - Kalundborg BC 2 2-6   191372 Kalundborg BC 2 - Stevns BK 1 6-2
191345 Holbæk 1 - Skælskør BC 1 2-6   191373 Skælskør BC 1 - Holbæk 1 6-2
191346 Hvalsø BF 4 - BK Sorana 3 4-4   191374 BK Sorana 3 - Hvalsø BF 4 4-4
5. runde / Onsdag 01.11.2023 Res   12. runde - Onsdag 21.02.2024 Res
191347 Kalundborg BC 2 - Holbæk 1 4-4   191375 Holbæk 1 - Kalundborg BC 2
191348 Skælskør BC 1 - Stevns BK 1 4-4   191376 Stevns BK 1 - Skælskør BC 1
191349 BK Sorana 3 - 1   191377 1 - BK Sorana 3
191350 Hvalsø BF 4 - Odsherred 3 6-2   191378 Odsherred 3 - Hvalsø BF 4
6. runde / Onsdag 15.11.2023 Res   13. runde - Onsdag 06.03.2024 Res
191351 1 - Skælskør BC 1   191379 Skælskør BC 1 - 1
191352 BK Sorana 3 - Kalundborg BC 2 4-4   191380 Kalundborg BC 2 - BK Sorana 3
191353 Stevns BK 1 - Hvalsø BF 4 2-6   191381 Hvalsø BF 4 - Stevns BK 1
191354 Holbæk 1 - Odsherred 3 4-4   191382 Odsherred 3 - Holbæk 1
7. runde / Onsdag 29.11.2023 Res   14. runde - Onsdag 20.03.2024 Res
191355 Kalundborg BC 2 - 1   191383 1 - Kalundborg BC 2
191356 Skælskør BC 1 - BK Sorana 3 4-4   191384 BK Sorana 3 - Skælskør BC 1
191357 Odsherred 3 - Stevns BK 1 6-2   191385 Stevns BK 1 - Odsherred 3
191358 Hvalsø BF 4 - Holbæk 1 7-1   191386 Holbæk 1 - Hvalsø BF 4
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Skælskør BC 1 10 6 3 1 10064 1200 8,39 92,38 53-27 15
2 Hvalsø BF 4 9 5 3 1 5148 1055 4,88 89,94 43-29 13
3 Kalundborg BC 2 10 4 3 3 7748 1237 6,26 88,59 41-39 11
4 BK Sorana 3 10 1 8 1 5808 1162 5,00 88,00 40-40 10
5 Holbæk 1 9 1 5 3 6568 990 6,63 81,59 31-41 7
6 Odsherred 3 9 1 3 5 4976 1221 4,08 86,78 28-44 5
7 Stevns BK 1 9 1 3 5 5704 1017 5,61 82,52 28-44 5
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0