Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 8
(2019-08-03)
 
1. runde / Onsdag 21.08.2019 Res   8. runde - Onsdag 27.11.2019 Res
130168 Ølstykke BK 4 - Slangerup BK 2 6-2   130196 Slangerup BK 2 - Ølstykke BK 4 4-4
130169 Vejby BK 1 - Grantoften BK 1 6-2   130197 Grantoften BK 1 - Vejby BK 1 4-4
130170 Hundested BK 1 - 1   130198 1 - Hundested BK 1
130171 Helsingør SBK 4 - Helsingør SBK 3 6-2   130199 Helsingør SBK 3 - Helsingør SBK 4 4-4
2. runde / Onsdag 04.09.2019 Res   9. runde - Onsdag 11.12.2019 Res
130172 Helsingør SBK 3 - 1   130200 1 - Helsingør SBK 3
130173 Ølstykke BK 4 - Helsingør SBK 4 4-4   130201 Helsingør SBK 4 - Ølstykke BK 4 4-4
130174 Slangerup BK 2 - Vejby BK 1 6-2   130202 Vejby BK 1 - Slangerup BK 2 4-4
130175 Grantoften BK 1 - Hundested BK 1 4-4   130203 Hundested BK 1 - Grantoften BK 1 6-2
3. runde / Onsdag 18.09.2019 Res   10. runde - Onsdag 08.01.2020 Res
130176 Slangerup BK 2 - Helsingør SBK 4 2-6   130204 Helsingør SBK 4 - Slangerup BK 2 2-6
130177 Vejby BK 1 - Ølstykke BK 4 8-0   130205 Ølstykke BK 4 - Vejby BK 1 4-4
130178 Helsingør SBK 3 - Hundested BK 1 4-4   130206 Hundested BK 1 - Helsingør SBK 3 3-5
130179 1 - Grantoften BK 1   130207 Grantoften BK 1 - 1
4. runde / Onsdag 02.10.2019 Res   11. runde - Onsdag 22.01.2020 Res
130180 Vejby BK 1 - Helsingør SBK 3 4-4   130208 Helsingør SBK 3 - Vejby BK 1 6-2
130181 Hundested BK 1 - Ølstykke BK 4 2-6   130209 Ølstykke BK 4 - Hundested BK 1 2-6
130182 1 - Slangerup BK 2   130210 Slangerup BK 2 - 1
130183 Helsingør SBK 4 - Grantoften BK 1 0-8   130211 Grantoften BK 1 - Helsingør SBK 4 6-2
5. runde / Onsdag 16.10.2019 Res   12. runde - Onsdag 05.02.2020 Res
130184 Ølstykke BK 4 - 1   130212 1 - Ølstykke BK 4
130185 Slangerup BK 2 - Hundested BK 1 4-4   130213 Hundested BK 1 - Slangerup BK 2 1-7
130186 Grantoften BK 1 - Helsingør SBK 3 6-2   130214 Helsingør SBK 3 - Grantoften BK 1 2-6
130187 Helsingør SBK 4 - Vejby BK 1 2-6   130215 Vejby BK 1 - Helsingør SBK 4 6-2
6. runde / Onsdag 30.10.2019 Res   13. runde - Onsdag 19.02.2020 Res
130188 Helsingør SBK 3 - Slangerup BK 2 7-1   130216 Slangerup BK 2 - Helsingør SBK 3 4-4
130189 Grantoften BK 1 - Ølstykke BK 4 6-2   130217 Ølstykke BK 4 - Grantoften BK 1 4-4
130190 Hundested BK 1 - Helsingør SBK 4 6-2   130218 Helsingør SBK 4 - Hundested BK 1 2-6
130191 1 - Vejby BK 1   130219 Vejby BK 1 - 1
7. runde / Onsdag 13.11.2019 Res   14. runde - Onsdag 04.03.2020 Res
130192 Ølstykke BK 4 - Helsingør SBK 3 4-4   130220 Helsingør SBK 3 - Ølstykke BK 4
130193 Slangerup BK 2 - Grantoften BK 1 6-2   130221 Grantoften BK 1 - Slangerup BK 2
130194 Vejby BK 1 - Hundested BK 1 2-6   130222 Hundested BK 1 - Vejby BK 1
130195 Helsingør SBK 4 - 1   130223 1 - Helsingør SBK 4
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Grantoften BK 1 11 5 3 3 10726 1352 7,93 88,16 50-38 13
2 Hundested BK 1 11 5 3 3 10424 1411 7,39 86,95 48-40 13
3 Vejby BK 1 11 4 4 3 8824 1350 6,54 84,07 48-40 12
4 Slangerup BK 2 11 4 4 3 7506 1475 5,09 89,48 46-42 12
5 Helsingør SBK 3 11 3 5 3 5736 1457 3,94 83,98 44-44 11
6 Ølstykke BK 4 11 2 6 3 6538 1436 4,55 85,53 40-48 10
7 Helsingør SBK 4 12 2 3 7 5000 1671 2,99 83,44 36-60 7
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0