Keglebillard - Oldboys Øst
Pulje : 8
(2021-07-20)
 
1. runde / Onsdag 25.08.2021 Res   8. runde - Onsdag 01.12.2021 Res
152559 Skælskør BC 2 - Kalundborg BC 2 6-2   152587 Kalundborg BC 2 - Skælskør BC 2
152560 Taastrup BK 1 - Svinninge BC 1 6-2   152588 Svinninge BC 1 - Taastrup BK 1
152561 Holmegård BK 1 - 1   152589 1 - Holmegård BK 1
152562 Ølstykke BK 3 - BK Sorana 3 4-4   152590 BK Sorana 3 - Ølstykke BK 3
2. runde / Onsdag 08.09.2021 Res   9. runde - Onsdag 15.12.2021 Res
152563 BK Sorana 3 - 1   152591 1 - BK Sorana 3
152564 Skælskør BC 2 - Ølstykke BK 3 2-6   152592 Ølstykke BK 3 - Skælskør BC 2
152565 Kalundborg BC 2 - Taastrup BK 1 5-3   152593 Taastrup BK 1 - Kalundborg BC 2
152566 Svinninge BC 1 - Holmegård BK 1 4-4   152594 Holmegård BK 1 - Svinninge BC 1
3. runde / Onsdag 22.09.2021 Res   10. runde - Onsdag 12.01.2022 Res
152567 Kalundborg BC 2 - Ølstykke BK 3 6-2   152595 Ølstykke BK 3 - Kalundborg BC 2
152568 Taastrup BK 1 - Skælskør BC 2 4-4   152596 Skælskør BC 2 - Taastrup BK 1
152569 BK Sorana 3 - Holmegård BK 1 2-6   152597 Holmegård BK 1 - BK Sorana 3
152570 1 - Svinninge BC 1   152598 Svinninge BC 1 - 1
4. runde / Onsdag 06.10.2021 Res   11. runde - Onsdag 26.01.2022 Res
152571 Taastrup BK 1 - BK Sorana 3 6-2   152599 BK Sorana 3 - Taastrup BK 1
152572 Holmegård BK 1 - Skælskør BC 2 4-4   152600 Skælskør BC 2 - Holmegård BK 1
152573 1 - Kalundborg BC 2   152601 Kalundborg BC 2 - 1
152574 Ølstykke BK 3 - Svinninge BC 1 3-5   152602 Svinninge BC 1 - Ølstykke BK 3
5. runde / Onsdag 20.10.2021 Res   12. runde - Onsdag 09.02.2022 Res
152575 Skælskør BC 2 - 1   152603 1 - Skælskør BC 2
152576 Kalundborg BC 2 - Holmegård BK 1 2-6   152604 Holmegård BK 1 - Kalundborg BC 2
152577 Svinninge BC 1 - BK Sorana 3 8-0   152605 BK Sorana 3 - Svinninge BC 1
152578 Ølstykke BK 3 - Taastrup BK 1 6-2   152606 Taastrup BK 1 - Ølstykke BK 3
6. runde / Onsdag 03.11.2021 Res   13. runde - Onsdag 23.02.2022 Res
152579 BK Sorana 3 - Kalundborg BC 2 0-8   152607 Kalundborg BC 2 - BK Sorana 3
152580 Svinninge BC 1 - Skælskør BC 2 6-2   152608 Skælskør BC 2 - Svinninge BC 1
152581 Holmegård BK 1 - Ølstykke BK 3 4-4   152609 Ølstykke BK 3 - Holmegård BK 1
152582 1 - Taastrup BK 1   152610 Taastrup BK 1 - 1
7. runde / Onsdag 17.11.2021 Res   14. runde - Onsdag 09.03.2022 Res
152583 Skælskør BC 2 - BK Sorana 3 6-2   152611 BK Sorana 3 - Skælskør BC 2
152584 Kalundborg BC 2 - Svinninge BC 1 6-2   152612 Svinninge BC 1 - Kalundborg BC 2
152585 Taastrup BK 1 - Holmegård BK 1 2-6   152613 Holmegård BK 1 - Taastrup BK 1
152586 Ølstykke BK 3 - 1   152614 1 - Ølstykke BK 3
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Holmegård BK 1 6 3 3 0 7140 740 9,65 91,73 30-18 9
2 Kalundborg BC 2 6 4 0 2 4772 726 6,57 92,52 29-19 8
3 Svinninge BC 1 6 3 1 2 7410 759 9,76 88,26 27-21 7
4 Ølstykke BK 3 6 2 2 2 4430 755 5,87 90,22 25-23 6
5 Skælskør BC 2 6 2 2 2 3692 743 4,97 88,92 24-24 6
6 Taastrup BK 1 6 2 1 3 4124 745 5,54 86,49 23-25 5
7 BK Sorana 3 6 0 1 5 2934 718 4,09 71,81 10-38 1
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0