Keglebillard - 2 Mands hold Vest
Pulje : 3
(2023-07-06)
 
1. runde / Mandag 28.08.2023 Res   8. runde - Mandag 04.12.2023 Res
191499 B67 Herning 1 - Fredericia BK 2 4-0   191527 Fredericia BK 2 - B67 Herning 1 2-2
191500 Juelsminde BK 3 - Juelsminde BK 2 4-0   191528 Juelsminde BK 2 - Juelsminde BK 3 2-2
191501 BK Fluen 1 - 1   191529 1 - BK Fluen 1
191502 BK Frem 4 - BK Frem 3 0-4   191530 BK Frem 3 - BK Frem 4 2-2
2. runde / Mandag 11.09.2023 Res   9. runde - Mandag 15.01.2024 Res
191503 BK Frem 3 - 1   191531 1 - BK Frem 3
191504 B67 Herning 1 - BK Frem 4 4-0   191532 BK Frem 4 - B67 Herning 1 0-4
191505 Fredericia BK 2 - Juelsminde BK 3 2-2   191533 Juelsminde BK 3 - Fredericia BK 2 2-2
191506 Juelsminde BK 2 - BK Fluen 1 2-2   191534 BK Fluen 1 - Juelsminde BK 2 2-2
3. runde / Mandag 25.09.2023 Res   10. runde - Mandag 29.01.2024 Res
191507 Fredericia BK 2 - BK Frem 4 2-2   191535 BK Frem 4 - Fredericia BK 2 2-2
191508 Juelsminde BK 3 - B67 Herning 1 0-4   191536 B67 Herning 1 - Juelsminde BK 3 4-0
191509 BK Frem 3 - BK Fluen 1 0-4   191537 BK Fluen 1 - BK Frem 3 4-0
191510 1 - Juelsminde BK 2   191538 Juelsminde BK 2 - 1
4. runde / Mandag 09.10.2023 Res   11. runde - Mandag 12.02.2024 Res
191511 Juelsminde BK 3 - BK Frem 3 4-0   191539 BK Frem 3 - Juelsminde BK 3 0-4
191512 BK Fluen 1 - B67 Herning 1 4-0   191540 B67 Herning 1 - BK Fluen 1 2-2
191513 1 - Fredericia BK 2   191541 Fredericia BK 2 - 1
191514 BK Frem 4 - Juelsminde BK 2 4-0   191542 Juelsminde BK 2 - BK Frem 4 2-2
5. runde / Mandag 23.10.2023 Res   12. runde - Mandag 26.02.2024 Res
191515 B67 Herning 1 - 1   191543 1 - B67 Herning 1
191516 Fredericia BK 2 - BK Fluen 1 2-2   191544 BK Fluen 1 - Fredericia BK 2
191517 Juelsminde BK 2 - BK Frem 3 2-2   191545 BK Frem 3 - Juelsminde BK 2
191518 BK Frem 4 - Juelsminde BK 3   191546 Juelsminde BK 3 - BK Frem 4 4-0
6. runde / Mandag 06.11.2023 Res   13. runde - Mandag 11.03.2024 Res
191519 BK Frem 3 - Fredericia BK 2 0-4   191547 Fredericia BK 2 - BK Frem 3
191520 Juelsminde BK 2 - B67 Herning 1 2-2   191548 B67 Herning 1 - Juelsminde BK 2
191521 BK Fluen 1 - BK Frem 4 2-2   191549 BK Frem 4 - BK Fluen 1
191522 1 - Juelsminde BK 3   191550 Juelsminde BK 3 - 1
7. runde / Mandag 20.11.2023 Res   14. runde - Mandag 25.03.2024 Res
191523 B67 Herning 1 - BK Frem 3 4-0   191551 BK Frem 3 - B67 Herning 1
191524 Fredericia BK 2 - Juelsminde BK 2 4-0   191552 Juelsminde BK 2 - Fredericia BK 2
191525 Juelsminde BK 3 - BK Fluen 1 2-2   191553 BK Fluen 1 - Juelsminde BK 3
191526 BK Frem 4 - 1   191554 1 - BK Frem 4
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 B67 Herning 1 10 6 3 1 6474 543 11,92 92,86 30-10 15
2 BK Fluen 1 9 3 6 0 8524 489 17,43 85,94 24-12 12
3 Juelsminde BK 3 10 4 4 2 3852 582 6,62 85,52 24-16 12
4 Fredericia BK 2 9 2 6 1 3354 526 6,38 89,54 20-16 10
5 BK Frem 4 10 1 5 4 3516 631 5,57 83,63 14-26 7
6 Juelsminde BK 2 9 0 6 3 2912 507 5,74 86,05 12-24 6
7 BK Frem 3 9 1 2 6 2816 520 5,42 79,91 8-28 4
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0