Keglebillard - Serie 3 Øst
Pulje : 2
(2021-01-06)
 
1. runde / Søndag 30.08.2020 Res   8. runde - Søndag 06.12.2020 Res
142859 Grantoften BK 2 - Ølstykke BK 1 4-4   142887 Ølstykke BK 1 - Grantoften BK 2 6-2
142860 BK Gilleleje 1 - Værløse BK 1 4-4   142888 Værløse BK 1 - BK Gilleleje 1 2-6
142861 Græsted BK 1 - BK Søborg 1 0-8   142889 BK Søborg 1 - Græsted BK 1 4-4
142862 Hundested BK 1 - Helsingør SBK 1 4-4   142890 Helsingør SBK 1 - Hundested BK 1
2. runde / Søndag 13.09.2020 Res   9. runde - Søndag 07.02.2021 Res
142863 Helsingør SBK 1 - BK Søborg 1 4-4   142891 BK Søborg 1 - Helsingør SBK 1
142864 Grantoften BK 2 - Hundested BK 1 4-4   142892 Hundested BK 1 - Grantoften BK 2
142865 Ølstykke BK 1 - BK Gilleleje 1 6-2   142893 BK Gilleleje 1 - Ølstykke BK 1
142866 Værløse BK 1 - Græsted BK 1 4-4   142894 Græsted BK 1 - Værløse BK 1
3. runde / Søndag 27.09.2020 Res   10. runde - Søndag 21.02.2021 Res
142867 Ølstykke BK 1 - Hundested BK 1 4-4   142895 Hundested BK 1 - Ølstykke BK 1
142868 BK Gilleleje 1 - Grantoften BK 2 2-6   142896 Grantoften BK 2 - BK Gilleleje 1
142869 Helsingør SBK 1 - Græsted BK 1 6-2   142897 Græsted BK 1 - Helsingør SBK 1
142870 BK Søborg 1 - Værløse BK 1 4-4   142898 Værløse BK 1 - BK Søborg 1
4. runde / Søndag 11.10.2020 Res   11. runde - Søndag 07.03.2021 Res
142871 BK Gilleleje 1 - Helsingør SBK 1 4-4   142899 Helsingør SBK 1 - BK Gilleleje 1
142872 Græsted BK 1 - Grantoften BK 2 6-2   142900 Grantoften BK 2 - Græsted BK 1
142873 BK Søborg 1 - Ølstykke BK 1 7-1   142901 Ølstykke BK 1 - BK Søborg 1
142874 Hundested BK 1 - Værløse BK 1 4-4   142902 Værløse BK 1 - Hundested BK 1
5. runde / Søndag 25.10.2020 Res   12. runde - Søndag 21.03.2021 Res
142875 Grantoften BK 2 - BK Søborg 1 2-6   142903 BK Søborg 1 - Grantoften BK 2
142876 Ølstykke BK 1 - Græsted BK 1 0-8   142904 Græsted BK 1 - Ølstykke BK 1
142877 Værløse BK 1 - Helsingør SBK 1 3-5   142905 Helsingør SBK 1 - Værløse BK 1
142878 Hundested BK 1 - BK Gilleleje 1 4-4   142906 BK Gilleleje 1 - Hundested BK 1
6. runde / Søndag 08.11.2020 Res   13. runde - Søndag 18.04.2021 Res
142879 Helsingør SBK 1 - Ølstykke BK 1 6-2   142907 Ølstykke BK 1 - Helsingør SBK 1
142880 Værløse BK 1 - Grantoften BK 2 4-4   142908 Grantoften BK 2 - Værløse BK 1
142881 Græsted BK 1 - Hundested BK 1 4-4   142909 Hundested BK 1 - Græsted BK 1
142882 BK Søborg 1 - BK Gilleleje 1 6-2   142910 BK Gilleleje 1 - BK Søborg 1
7. runde / Søndag 22.11.2020 Res   14. runde - Søndag 02.05.2021 Res
142883 Grantoften BK 2 - Helsingør SBK 1 6-2   142911 Helsingør SBK 1 - Grantoften BK 2
142884 Ølstykke BK 1 - Værløse BK 1 6-2   142912 Værløse BK 1 - Ølstykke BK 1
142885 BK Gilleleje 1 - Græsted BK 1   142913 Græsted BK 1 - BK Gilleleje 1 7-1
142886 Hundested BK 1 - BK Søborg 1 6-2   142914 BK Søborg 1 - Hundested BK 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 BK Søborg 1 8 4 3 1 7750 923 8,40 91,18 41-23 11
2 Græsted BK 1 8 3 3 2 5022 966 5,20 88,23 35-29 9
3 Helsingør SBK 1 7 3 3 1 4742 785 6,04 87,59 31-25 9
4 Hundested BK 1 7 1 6 0 5988 861 6,95 90,37 30-26 8
5 Ølstykke BK 1 8 3 2 3 6416 993 6,46 87,70 29-35 8
6 Grantoften BK 2 8 2 3 3 5920 993 5,96 87,55 30-34 7
7 Værløse BK 1 8 0 5 3 6724 943 7,13 83,88 27-37 5
8 BK Gilleleje 1 8 1 3 4 5830 936 6,23 83,52 25-39 5