3 Bande Carambole - 2. Division Vest
Pulje : 2
(2019-07-06)
 
1. runde / Søndag 08.09.2019 Res   8. runde - Søndag 15.12.2019 Res
127881 Brønderslev BK 1 - Rosenholm BK 1 4-4   127909 Rosenholm BK 1 - Brønderslev BK 1
127882 Solsiden BK 2 - Solsiden BK 1 0-8   127910 Solsiden BK 1 - Solsiden BK 2
127883 BK Fluen 1 - ABK 31 1 4-4   127911 ABK 31 1 - BK Fluen 1
127884 Holstebro BK 1 - Thisted BK 1 6-2   127912 Thisted BK 1 - Holstebro BK 1
2. runde / Søndag 22.09.2019 Res   9. runde - Søndag 12.01.2020 Res
127885 Thisted BK 1 - ABK 31 1 0-8   127913 ABK 31 1 - Thisted BK 1
127886 Brønderslev BK 1 - Holstebro BK 1 4-4   127914 Holstebro BK 1 - Brønderslev BK 1
127887 Rosenholm BK 1 - Solsiden BK 2 4-4   127915 Solsiden BK 2 - Rosenholm BK 1
127888 Solsiden BK 1 - BK Fluen 1 2-6   127916 BK Fluen 1 - Solsiden BK 1
3. runde / Søndag 06.10.2019 Res   10. runde - Søndag 26.01.2020 Res
127889 Rosenholm BK 1 - Holstebro BK 1 0-8   127917 Holstebro BK 1 - Rosenholm BK 1
127890 Solsiden BK 2 - Brønderslev BK 1 4-4   127918 Brønderslev BK 1 - Solsiden BK 2
127891 Thisted BK 1 - BK Fluen 1 1-7   127919 BK Fluen 1 - Thisted BK 1
127892 ABK 31 1 - Solsiden BK 1 6-2   127920 Solsiden BK 1 - ABK 31 1
4. runde / Søndag 20.10.2019 Res   11. runde - Søndag 09.02.2020 Res
127893 Solsiden BK 2 - Thisted BK 1 8-0   127921 Thisted BK 1 - Solsiden BK 2
127894 BK Fluen 1 - Brønderslev BK 1 8-0   127922 Brønderslev BK 1 - BK Fluen 1
127895 ABK 31 1 - Rosenholm BK 1 8-0   127923 Rosenholm BK 1 - ABK 31 1
127896 Holstebro BK 1 - Solsiden BK 1 8-0   127924 Solsiden BK 1 - Holstebro BK 1
5. runde / Søndag 03.11.2019 Res   12. runde - Søndag 23.02.2020 Res
127897 Brønderslev BK 1 - ABK 31 1 4-4   127925 ABK 31 1 - Brønderslev BK 1
127898 Rosenholm BK 1 - BK Fluen 1 0-8   127926 BK Fluen 1 - Rosenholm BK 1
127899 Solsiden BK 1 - Thisted BK 1 6-2   127927 Thisted BK 1 - Solsiden BK 1
127900 Holstebro BK 1 - Solsiden BK 2 6-2   127928 Solsiden BK 2 - Holstebro BK 1
6. runde / Søndag 17.11.2019 Res   13. runde - Søndag 08.03.2020 Res
127901 Thisted BK 1 - Rosenholm BK 1   127929 Rosenholm BK 1 - Thisted BK 1
127902 Solsiden BK 1 - Brønderslev BK 1 6-2   127930 Brønderslev BK 1 - Solsiden BK 1
127903 BK Fluen 1 - Holstebro BK 1 8-0   127931 Holstebro BK 1 - BK Fluen 1
127904 ABK 31 1 - Solsiden BK 2 6-2   127932 Solsiden BK 2 - ABK 31 1
7. runde / Søndag 01.12.2019 Res   14. runde - Søndag 22.03.2020 Res
127905 Brønderslev BK 1 - Thisted BK 1 2-6   127933 Thisted BK 1 - Brønderslev BK 1
127906 Rosenholm BK 1 - Solsiden BK 1   127934 Solsiden BK 1 - Rosenholm BK 1
127907 Solsiden BK 2 - BK Fluen 1 2-6   127935 BK Fluen 1 - Solsiden BK 2
127908 Holstebro BK 1 - ABK 31 1   127936 ABK 31 1 - Holstebro BK 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 BK Fluen 1 7 6 1 0 713 1223 0,582 94,31 47-9 13
2 ABK 31 1 6 4 2 0 575 1222 0,470 92,15 36-12 10
3 Holstebro BK 1 6 4 1 1 562 1139 0,493 90,06 32-16 9
4 Solsiden BK 1 6 3 0 3 552 1221 0,452 88,46 24-24 6
5 Solsiden BK 2 7 1 2 4 586 1506 0,389 80,05 22-34 4
6 Brønderslev BK 1 7 0 4 3 615 1491 0,412 81,35 20-36 4
7 Rosenholm BK 1 5 0 2 3 382 1237 0,308 70,74 8-32 2
8 Thisted BK 1 6 1 0 5 426 1033 0,412 77,17 11-37 2