Keglebillard - Oldboys Vest
Pulje : 16
(2019-07-04)
 
1. runde / Tirsdag 20.08.2019 Res   8. runde - Tirsdag 26.11.2019 Res
119761 Brande BK 2 - Nr. Snede BK 2 4-4   119789 Nr. Snede BK 2 - Brande BK 2 4-4
119762 Silkeborg BC 5 - Silkeborg BC 4 2-6   119790 Silkeborg BC 4 - Silkeborg BC 5 4-4
119763 Givskud BK 2 - 1   119791 1 - Givskud BK 2
119764 Ikast BK 2 - B67 Herning 2 4-4   119792 B67 Herning 2 - Ikast BK 2 6-2
2. runde / Tirsdag 03.09.2019 Res   9. runde - Tirsdag 10.12.2019 Res
119765 B67 Herning 2 - 1   119793 1 - B67 Herning 2
119766 Brande BK 2 - Ikast BK 2 4-4   119794 Ikast BK 2 - Brande BK 2 2-6
119767 Nr. Snede BK 2 - Silkeborg BC 5 5-3   119795 Silkeborg BC 5 - Nr. Snede BK 2 6-2
119768 Silkeborg BC 4 - Givskud BK 2 6-2   119796 Givskud BK 2 - Silkeborg BC 4 8-0
3. runde / Tirsdag 17.09.2019 Res   10. runde - Tirsdag 07.01.2020 Res
119769 Nr. Snede BK 2 - Ikast BK 2 4-4   119797 Ikast BK 2 - Nr. Snede BK 2 6-2
119770 Silkeborg BC 5 - Brande BK 2 4-4   119798 Brande BK 2 - Silkeborg BC 5 4-4
119771 B67 Herning 2 - Givskud BK 2 2-6   119799 Givskud BK 2 - B67 Herning 2 8-0
119772 1 - Silkeborg BC 4   119800 Silkeborg BC 4 - 1
4. runde / Tirsdag 01.10.2019 Res   11. runde - Tirsdag 21.01.2020 Res
119773 Silkeborg BC 5 - B67 Herning 2 2-6   119801 B67 Herning 2 - Silkeborg BC 5 4-4
119774 Givskud BK 2 - Brande BK 2 8-0   119802 Brande BK 2 - Givskud BK 2 2-6
119775 1 - Nr. Snede BK 2   119803 Nr. Snede BK 2 - 1
119776 Ikast BK 2 - Silkeborg BC 4 6-2   119804 Silkeborg BC 4 - Ikast BK 2 2-6
5. runde / Tirsdag 15.10.2019 Res   12. runde - Tirsdag 04.02.2020 Res
119777 Brande BK 2 - 1   119805 1 - Brande BK 2
119778 Nr. Snede BK 2 - Givskud BK 2 3-5   119806 Givskud BK 2 - Nr. Snede BK 2 8-0
119779 Silkeborg BC 4 - B67 Herning 2 4-4   119807 B67 Herning 2 - Silkeborg BC 4 8-0
119780 Ikast BK 2 - Silkeborg BC 5 6-2   119808 Silkeborg BC 5 - Ikast BK 2 2-6
6. runde / Tirsdag 29.10.2019 Res   13. runde - Tirsdag 18.02.2020 Res
119781 B67 Herning 2 - Nr. Snede BK 2 4-4   119809 Nr. Snede BK 2 - B67 Herning 2 2-6
119782 Silkeborg BC 4 - Brande BK 2 4-4   119810 Brande BK 2 - Silkeborg BC 4 4-4
119783 Givskud BK 2 - Ikast BK 2 6-2   119811 Ikast BK 2 - Givskud BK 2 2-6
119784 1 - Silkeborg BC 5   119812 Silkeborg BC 5 - 1
7. runde / Tirsdag 12.11.2019 Res   14. runde - Tirsdag 03.03.2020 Res
119785 Brande BK 2 - B67 Herning 2 2-6   119813 B67 Herning 2 - Brande BK 2
119786 Nr. Snede BK 2 - Silkeborg BC 4 2-6   119814 Silkeborg BC 4 - Nr. Snede BK 2
119787 Silkeborg BC 5 - Givskud BK 2 4-4   119815 Givskud BK 2 - Silkeborg BC 5
119788 Ikast BK 2 - 1   119816 1 - Ikast BK 2
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Givskud BK 2 11 9 1 1 9782 1384 7,07 95,71 67-21 19
2 B67 Herning 2 11 5 4 2 8626 1371 6,29 85,07 50-38 14
3 Ikast BK 2 12 5 3 4 11042 1459 7,57 85,62 50-46 13
4 Silkeborg BC 4 11 3 4 4 7258 1263 5,75 82,50 38-50 10
5 Brande BK 2 11 1 7 3 10068 1386 7,26 84,75 38-50 9
6 Silkeborg BC 5 11 1 5 5 8026 1277 6,29 84,75 37-51 7
7 Nr. Snede BK 2 11 1 4 6 6330 1482 4,27 86,10 32-56 6
8 1 0 0 0 0 0 0 0,00 0-0 0