Keglebillard - Oldboys Vest
Pulje : 27
(2019-07-04)
 
1. runde / Tirsdag 27.08.2019 Res   8. runde - Tirsdag 03.12.2019 Res
124131 Vissenbjerg BK 1 - Søndersø BK 3 4-4   124159 Søndersø BK 3 - Vissenbjerg BK 1 1-7
124132 Haastrup BK 2 - Tommerup BK 2 0-8   124160 Tommerup BK 2 - Haastrup BK 2 3-5
124133 Haarby BK 1 - Bristol 2 8-0   124161 Bristol 2 - Haarby BK 1 4-4
124134 Ejby BK 1 - BK Nørre Aaby 1 4-4   124162 BK Nørre Aaby 1 - Ejby BK 1 3-5
2. runde / Tirsdag 10.09.2019 Res   9. runde - Tirsdag 17.12.2019 Res
124135 BK Nørre Aaby 1 - Bristol 2 0-8   124163 Bristol 2 - BK Nørre Aaby 1 6-2
124136 Vissenbjerg BK 1 - Ejby BK 1 2-6   124164 Ejby BK 1 - Vissenbjerg BK 1 4-4
124137 Søndersø BK 3 - Haastrup BK 2 6-2   124165 Haastrup BK 2 - Søndersø BK 3 2-6
124138 Tommerup BK 2 - Haarby BK 1 6-2   124166 Haarby BK 1 - Tommerup BK 2 3-5
3. runde / Tirsdag 24.09.2019 Res   10. runde - Tirsdag 14.01.2020 Res
124139 Søndersø BK 3 - Ejby BK 1 6-2   124167 Ejby BK 1 - Søndersø BK 3 2-6
124140 Haastrup BK 2 - Vissenbjerg BK 1 2-6   124168 Vissenbjerg BK 1 - Haastrup BK 2 2-6
124141 BK Nørre Aaby 1 - Haarby BK 1 6-2   124169 Haarby BK 1 - BK Nørre Aaby 1 2-6
124142 Bristol 2 - Tommerup BK 2 4-4   124170 Tommerup BK 2 - Bristol 2 8-0
4. runde / Tirsdag 08.10.2019 Res   11. runde - Tirsdag 28.01.2020 Res
124143 Haastrup BK 2 - BK Nørre Aaby 1 4-4   124171 BK Nørre Aaby 1 - Haastrup BK 2 5-3
124144 Haarby BK 1 - Vissenbjerg BK 1 4-4   124172 Vissenbjerg BK 1 - Haarby BK 1 4-4
124145 Bristol 2 - Søndersø BK 3 0-8   124173 Søndersø BK 3 - Bristol 2 4-4
124146 Ejby BK 1 - Tommerup BK 2 8-0   124174 Tommerup BK 2 - Ejby BK 1 3-5
5. runde / Tirsdag 22.10.2019 Res   12. runde - Tirsdag 11.02.2020 Res
124147 Vissenbjerg BK 1 - Bristol 2 8-0   124175 Bristol 2 - Vissenbjerg BK 1 5-3
124148 Søndersø BK 3 - Haarby BK 1 2-6   124176 Haarby BK 1 - Søndersø BK 3 4-4
124149 Tommerup BK 2 - BK Nørre Aaby 1 2-6   124177 BK Nørre Aaby 1 - Tommerup BK 2 4-4
124150 Ejby BK 1 - Haastrup BK 2 3-5   124178 Haastrup BK 2 - Ejby BK 1 4-4
6. runde / Tirsdag 05.11.2019 Res   13. runde - Tirsdag 25.02.2020 Res
124151 BK Nørre Aaby 1 - Søndersø BK 3 2-6   124179 Søndersø BK 3 - BK Nørre Aaby 1 8-0
124152 Tommerup BK 2 - Vissenbjerg BK 1 2-6   124180 Vissenbjerg BK 1 - Tommerup BK 2 2-6
124153 Haarby BK 1 - Ejby BK 1 6-2   124181 Ejby BK 1 - Haarby BK 1 4-4
124154 Bristol 2 - Haastrup BK 2 6-2   124182 Haastrup BK 2 - Bristol 2 6-2
7. runde / Tirsdag 19.11.2019 Res   14. runde - Tirsdag 10.03.2020 Res
124155 Vissenbjerg BK 1 - BK Nørre Aaby 1 6-2   124183 BK Nørre Aaby 1 - Vissenbjerg BK 1
124156 Søndersø BK 3 - Tommerup BK 2 4-4   124184 Tommerup BK 2 - Søndersø BK 3
124157 Haastrup BK 2 - Haarby BK 1 3-5   124185 Haarby BK 1 - Haastrup BK 2
124158 Ejby BK 1 - Bristol 2 4-4   124186 Bristol 2 - Ejby BK 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Søndersø BK 3 13 7 4 2 9304 1590 5,85 91,50 65-39 18
2 Vissenbjerg BK 1 13 5 4 4 9536 1630 5,85 88,59 58-46 14
3 Tommerup BK 2 13 5 3 5 11402 1634 6,98 86,60 55-49 13
4 Haarby BK 1 13 4 5 4 7278 1711 4,25 85,04 54-50 13
5 Ejby BK 1 13 4 5 4 10650 1597 6,67 90,28 53-51 13
6 Bristol 2 13 4 4 5 11814 1651 7,16 86,61 43-61 12
7 BK Nørre Aaby 1 13 4 3 6 6298 1715 3,67 81,24 44-60 11
8 Haastrup BK 2 13 4 2 7 6626 1712 3,87 84,71 44-60 10