Keglebillard - 3 Mands hold Øst (gælder kun for gl. LFBU klubber)
Pulje : 1
(2019-07-04)
 
1. runde / Torsdag 29.08.2019 Res   9. runde - Torsdag 19.12.2019 Res
125112 Sakskøbing BK 1 - Sakskøbing BK 5 2-4   125136 Sakskøbing BK 5 - BK Søllested 2 4-2
125113 Vordingborg BC 4 - Vordingborg BC 2 2-4   125137 Sakskøbing BK 1 - Vordingborg BC 2 3-3
125114 BK Højen 1 - BK Søllested 2 4-2   125138 BK Højen 1 - Vordingborg BC 4 4-2
2. runde / Torsdag 12.09.2019 Res   10. runde - Torsdag 16.01.2020 Res
125115 BK Søllested 2 - Vordingborg BC 4 6-0   125139 BK Søllested 2 - Sakskøbing BK 1 3-3
125116 Sakskøbing BK 5 - Vordingborg BC 2 0-6   125140 Vordingborg BC 4 - Sakskøbing BK 5 4-2
125117 Sakskøbing BK 1 - BK Højen 1 6-0   125141 Vordingborg BC 2 - BK Højen 1 4-2
3. runde / Torsdag 26.09.2019 Res   11. runde - Torsdag 30.01.2020 Res
125118 Vordingborg BC 4 - Sakskøbing BK 1 4-2   125142 Sakskøbing BK 1 - Sakskøbing BK 5 4-2
125119 BK Højen 1 - Sakskøbing BK 5 4-2   125143 Vordingborg BC 4 - Vordingborg BC 2 1-5
125120 Vordingborg BC 2 - BK Søllested 2 4-2   125144 BK Højen 1 - BK Søllested 2 3-3
4. runde / Torsdag 10.10.2019 Res   12. runde - Torsdag 13.02.2020 Res
125121 BK Søllested 2 - Sakskøbing BK 5 2-4   125145 BK Søllested 2 - Vordingborg BC 4 0-6
125122 Vordingborg BC 2 - Sakskøbing BK 1 3-3   125146 Sakskøbing BK 5 - Vordingborg BC 2 4-2
125123 Vordingborg BC 4 - BK Højen 1 5-1   125147 Sakskøbing BK 1 - BK Højen 1 6-0
5. runde / Torsdag 24.10.2019 Res   13. runde - Torsdag 27.02.2020 Res
125124 Sakskøbing BK 1 - BK Søllested 2 6-0   125148 Vordingborg BC 4 - Sakskøbing BK 1 2-4
125125 Sakskøbing BK 5 - Vordingborg BC 4 2-4   125149 BK Højen 1 - Sakskøbing BK 5 2-4
125126 BK Højen 1 - Vordingborg BC 2 0-6   125150 Vordingborg BC 2 - BK Søllested 2 6-0
6. runde / Torsdag 07.11.2019 Res   14. runde - Torsdag 12.03.2020 Res
125127 Sakskøbing BK 5 - Sakskøbing BK 1 2-4   125151 BK Søllested 2 - Sakskøbing BK 5
125128 Vordingborg BC 2 - Vordingborg BC 4 4-2   125152 Vordingborg BC 2 - Sakskøbing BK 1
125129 BK Søllested 2 - BK Højen 1 6-0   125153 Vordingborg BC 4 - BK Højen 1
7. runde / Torsdag 21.11.2019 Res   15. runde - Torsdag 26.03.2020 Res
125130 Vordingborg BC 4 - BK Søllested 2 2-4   125154 Sakskøbing BK 1 - BK Søllested 2
125131 Vordingborg BC 2 - Sakskøbing BK 5 2-4   125155 Sakskøbing BK 5 - Vordingborg BC 4
125132 BK Højen 1 - Sakskøbing BK 1 4-2   125156 BK Højen 1 - Vordingborg BC 2
8. runde / Torsdag 05.12.2019 Res    
125133 Sakskøbing BK 1 - Vordingborg BC 4 5-1    
125134 Sakskøbing BK 5 - BK Højen 1 2-4    
125135 BK Søllested 2 - Vordingborg BC 2 2-4    
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Vordingborg BC 2 13 9 2 2 13092 1213 10,79 95,37 53-25 20
2 Sakskøbing BK 1 13 7 3 3 15642 1090 14,35 89,66 50-28 17
3 Sakskøbing BK 5 13 6 0 7 6576 1257 5,23 87,84 36-42 12
4 BK Højen 1 13 5 1 7 8158 1227 6,65 81,06 28-50 11
5 Vordingborg BC 4 13 5 0 8 8226 1170 7,03 88,17 35-43 10
6 BK Søllested 2 13 3 2 8 5688 1241 4,58 83,62 32-46 8