3 Bande Carambole - 2 Mands hold Øst
Pulje : 2
(2019-07-04)
 
1. runde / Tirsdag 10.09.2019 Res   8. runde - Tirsdag 17.12.2019 Res
122629 Værløse BK 1 - Rishøj BK 2 2-2   122657 Rishøj BK 2 - Værløse BK 1 2-2
122630 Albertslund BC 1 - Albertslund BC 3 4-0   122658 Albertslund BC 3 - Albertslund BC 1 0-4
122631 Rishøj BK 4 - Birkerød BK 1 4-0   122659 Birkerød BK 1 - Rishøj BK 4 0-4
122632 BK Grøndal 2 - BK Grøndal 1 2-2   122660 BK Grøndal 1 - BK Grøndal 2 0-4
2. runde / Tirsdag 24.09.2019 Res   9. runde - Tirsdag 14.01.2020 Res
122633 BK Grøndal 1 - Birkerød BK 1 4-0   122661 Birkerød BK 1 - BK Grøndal 1 0-4
122634 Værløse BK 1 - BK Grøndal 2 2-2   122662 BK Grøndal 2 - Værløse BK 1 2-2
122635 Rishøj BK 2 - Albertslund BC 1 0-4   122663 Albertslund BC 1 - Rishøj BK 2 2-2
122636 Albertslund BC 3 - Rishøj BK 4 0-4   122664 Rishøj BK 4 - Albertslund BC 3 4-0
3. runde / Tirsdag 08.10.2019 Res   10. runde - Tirsdag 28.01.2020 Res
122637 Rishøj BK 2 - BK Grøndal 2 4-0   122665 BK Grøndal 2 - Rishøj BK 2 2-2
122638 Albertslund BC 1 - Værløse BK 1 4-0   122666 Værløse BK 1 - Albertslund BC 1 2-2
122639 BK Grøndal 1 - Rishøj BK 4 2-2   122667 Rishøj BK 4 - BK Grøndal 1 0-4
122640 Birkerød BK 1 - Albertslund BC 3 4-0   122668 Albertslund BC 3 - Birkerød BK 1 0-4
4. runde / Tirsdag 22.10.2019 Res   11. runde - Tirsdag 11.02.2020 Res
122641 Albertslund BC 1 - BK Grøndal 1 2-2   122669 BK Grøndal 1 - Albertslund BC 1 0-4
122642 Rishøj BK 4 - Værløse BK 1 2-2   122670 Værløse BK 1 - Rishøj BK 4 2-2
122643 Birkerød BK 1 - Rishøj BK 2 2-2   122671 Rishøj BK 2 - Birkerød BK 1 4-0
122644 BK Grøndal 2 - Albertslund BC 3 4-0   122672 Albertslund BC 3 - BK Grøndal 2 0-4
5. runde / Tirsdag 05.11.2019 Res   12. runde - Tirsdag 25.02.2020 Res
122645 Værløse BK 1 - Birkerød BK 1 4-0   122673 Birkerød BK 1 - Værløse BK 1
122646 Rishøj BK 2 - Rishøj BK 4 2-2   122674 Rishøj BK 4 - Rishøj BK 2
122647 Albertslund BC 3 - BK Grøndal 1 0-4   122675 BK Grøndal 1 - Albertslund BC 3 4-0
122648 BK Grøndal 2 - Albertslund BC 1 0-4   122676 Albertslund BC 1 - BK Grøndal 2 2-2
6. runde / Tirsdag 19.11.2019 Res   13. runde - Tirsdag 10.03.2020 Res
122649 BK Grøndal 1 - Rishøj BK 2 4-0   122677 Rishøj BK 2 - BK Grøndal 1
122650 Albertslund BC 3 - Værløse BK 1 0-4   122678 Værløse BK 1 - Albertslund BC 3 4-0
122651 Rishøj BK 4 - BK Grøndal 2 0-4   122679 BK Grøndal 2 - Rishøj BK 4
122652 Birkerød BK 1 - Albertslund BC 1 2-2   122680 Albertslund BC 1 - Birkerød BK 1
7. runde / Tirsdag 03.12.2019 Res   14. runde - Tirsdag 24.03.2020 Res
122653 Værløse BK 1 - BK Grøndal 1 4-0   122681 BK Grøndal 1 - Værløse BK 1
122654 Rishøj BK 2 - Albertslund BC 3 4-0   122682 Albertslund BC 3 - Rishøj BK 2 0-4
122655 Albertslund BC 1 - Rishøj BK 4 3-1   122683 Rishøj BK 4 - Albertslund BC 1
122656 BK Grøndal 2 - Birkerød BK 1 4-0   122684 Birkerød BK 1 - BK Grøndal 2
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Albertslund BC 1 12 7 5 0 722 1175 0,614 95,00 37-11 19
2 BK Grøndal 2 12 5 5 2 337 1027 0,328 90,35 30-18 15
3 Værløse BK 1 12 4 7 1 496 1160 0,427 90,18 30-18 15
4 BK Grøndal 1 12 6 3 3 504 994 0,507 86,90 30-18 15
5 Rishøj BK 2 12 4 6 2 421 1172 0,359 87,71 28-20 14
6 Rishøj BK 4 11 4 4 3 283 992 0,285 82,75 25-19 12
7 Birkerød BK 1 11 2 2 7 153 1036 0,147 65,38 12-32 6
8 Albertslund BC 3 14 0 0 14 0 0 0,000 0-56 0