3 Bande Carambole - 2 Mands hold Øst
Pulje : 4
(2019-07-05)
 
1. runde / Fredag 06.09.2019 Res   8. runde - Fredag 13.12.2019 Res
125898 Værløse BK 3 - Albertslund BC 4 0-4   125926 Albertslund BC 4 - Værløse BK 3 1-3
125899 Rødovre BK 1 - Slagelse BK 1 2-2   125927 Slagelse BK 1 - Rødovre BK 1 2-2
125900 Hedehusene BK 1 - 1   125928 1 - Hedehusene BK 1
125901 Sakskøbing BK 1 - KBK/BNV 1 2-2   125929 KBK/BNV 1 - Sakskøbing BK 1 3-1
2. runde / Fredag 20.09.2019 Res   9. runde - Fredag 10.01.2020 Res
125902 KBK/BNV 1 - 1   125930 1 - KBK/BNV 1
125903 Værløse BK 3 - Sakskøbing BK 1 0-4   125931 Sakskøbing BK 1 - Værløse BK 3 2-2
125904 Albertslund BC 4 - Rødovre BK 1 2-2   125932 Rødovre BK 1 - Albertslund BC 4 2-2
125905 Slagelse BK 1 - Hedehusene BK 1 2-2   125933 Hedehusene BK 1 - Slagelse BK 1 0-4
3. runde / Fredag 04.10.2019 Res   10. runde - Fredag 24.01.2020 Res
125906 Albertslund BC 4 - Sakskøbing BK 1 4-0   125934 Sakskøbing BK 1 - Albertslund BC 4 4-0
125907 Rødovre BK 1 - Værløse BK 3 2-2   125935 Værløse BK 3 - Rødovre BK 1 2-2
125908 KBK/BNV 1 - Hedehusene BK 1 2-2   125936 Hedehusene BK 1 - KBK/BNV 1 4-0
125909 1 - Slagelse BK 1   125937 Slagelse BK 1 - 1
4. runde / Fredag 18.10.2019 Res   11. runde - Fredag 07.02.2020 Res
125910 Rødovre BK 1 - KBK/BNV 1 4-0   125938 KBK/BNV 1 - Rødovre BK 1 0-4
125911 Hedehusene BK 1 - Værløse BK 3 4-0   125939 Værløse BK 3 - Hedehusene BK 1 2-2
125912 1 - Albertslund BC 4   125940 Albertslund BC 4 - 1
125913 Sakskøbing BK 1 - Slagelse BK 1 3-1   125941 Slagelse BK 1 - Sakskøbing BK 1 0-4
5. runde / Fredag 01.11.2019 Res   12. runde - Fredag 21.02.2020 Res
125914 Værløse BK 3 - 1   125942 1 - Værløse BK 3
125915 Albertslund BC 4 - Hedehusene BK 1 2-2   125943 Hedehusene BK 1 - Albertslund BC 4 4-0
125916 Slagelse BK 1 - KBK/BNV 1 4-0   125944 KBK/BNV 1 - Slagelse BK 1 4-0
125917 Sakskøbing BK 1 - Rødovre BK 1 0-4   125945 Rødovre BK 1 - Sakskøbing BK 1 2-2
6. runde / Fredag 15.11.2019 Res   13. runde - Fredag 06.03.2020 Res
125918 KBK/BNV 1 - Albertslund BC 4 2-2   125946 Albertslund BC 4 - KBK/BNV 1
125919 Slagelse BK 1 - Værløse BK 3 2-2   125947 Værløse BK 3 - Slagelse BK 1
125920 Hedehusene BK 1 - Sakskøbing BK 1 2-2   125948 Sakskøbing BK 1 - Hedehusene BK 1 4-0
125921 1 - Rødovre BK 1   125949 Rødovre BK 1 - 1
7. runde / Fredag 29.11.2019 Res   14. runde - Fredag 20.03.2020 Res
125922 Værløse BK 3 - KBK/BNV 1 2-2   125950 KBK/BNV 1 - Værløse BK 3
125923 Albertslund BC 4 - Slagelse BK 1 2-2   125951 Slagelse BK 1 - Albertslund BC 4
125924 Rødovre BK 1 - Hedehusene BK 1 2-2   125952 Hedehusene BK 1 - Rødovre BK 1
125925 Sakskøbing BK 1 - 1   125953 1 - Sakskøbing BK 1
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 Rødovre BK 1 11 3 8 0 628 1176 0,534 90,62 28-16 14
2 Sakskøbing BK 1 12 5 4 3 478 1231 0,388 88,85 28-20 14
3 Hedehusene BK 1 11 3 6 2 563 947 0,594 85,30 24-20 12
4 Albertslund BC 4 10 2 5 3 366 948 0,386 88,41 19-21 9
5 Slagelse BK 1 10 2 5 3 537 1018 0,527 86,61 19-21 9
6 KBK/BNV 1 10 2 4 4 567 1097 0,516 84,63 15-25 8
7 Værløse BK 3 10 1 6 3 336 1113 0,301 83,17 15-25 8
8 1 0 0 0 0 0 0 0,000 0-0 0