Keglebillard - 2. Division Øst
Pulje : 1
(2019-07-04)
 
1. runde / Søndag 01.09.2019 Res   8. runde - Søndag 08.12.2019 Res
116843 BK Søborg 1 - KBK/BNV 1 6-2   116871 KBK/BNV 1 - BK Søborg 1 2-6
116844 Rønne BK 1 - BK Ishøj 1 4-4   116872 BK Ishøj 1 - Rønne BK 1 4-4
116845 Osted BK 1 - Friheden BK 1 1-7   116873 Friheden BK 1 - Osted BK 1 8-0
116846 Hvalsø BF 2 - BK Gilleleje 1 0-8   116874 BK Gilleleje 1 - Hvalsø BF 2 8-0
2. runde / Søndag 15.09.2019 Res   9. runde - Søndag 05.01.2020 Res
116847 BK Gilleleje 1 - Friheden BK 1 4-4   116875 Friheden BK 1 - BK Gilleleje 1 0-8
116848 BK Søborg 1 - Hvalsø BF 2 7-1   116876 Hvalsø BF 2 - BK Søborg 1 4-4
116849 KBK/BNV 1 - Rønne BK 1 2-6   116877 Rønne BK 1 - KBK/BNV 1 8-0
116850 BK Ishøj 1 - Osted BK 1 6-2   116878 Osted BK 1 - BK Ishøj 1 4-4
3. runde / Søndag 29.09.2019 Res   10. runde - Søndag 19.01.2020 Res
116851 KBK/BNV 1 - Hvalsø BF 2 8-0   116879 Hvalsø BF 2 - KBK/BNV 1 2-6
116852 Rønne BK 1 - BK Søborg 1 6-2   116880 BK Søborg 1 - Rønne BK 1 6-2
116853 BK Gilleleje 1 - Osted BK 1 8-0   116881 Osted BK 1 - BK Gilleleje 1 0-8
116854 Friheden BK 1 - BK Ishøj 1 2-6   116882 BK Ishøj 1 - Friheden BK 1 4-4
4. runde / Søndag 13.10.2019 Res   11. runde - Søndag 02.02.2020 Res
116855 Rønne BK 1 - BK Gilleleje 1 2-6   116883 BK Gilleleje 1 - Rønne BK 1 8-0
116856 Osted BK 1 - BK Søborg 1 2-6   116884 BK Søborg 1 - Osted BK 1 8-0
116857 Friheden BK 1 - KBK/BNV 1 6-2   116885 KBK/BNV 1 - Friheden BK 1 2-6
116858 Hvalsø BF 2 - BK Ishøj 1 5-3   116886 BK Ishøj 1 - Hvalsø BF 2 4-4
5. runde / Søndag 27.10.2019 Res   12. runde - Søndag 16.02.2020 Res
116859 BK Søborg 1 - Friheden BK 1 6-2   116887 Friheden BK 1 - BK Søborg 1 0-8
116860 KBK/BNV 1 - Osted BK 1 2-6   116888 Osted BK 1 - KBK/BNV 1 6-2
116861 BK Ishøj 1 - BK Gilleleje 1 2-6   116889 BK Gilleleje 1 - BK Ishøj 1 6-2
116862 Hvalsø BF 2 - Rønne BK 1 1-7   116890 Rønne BK 1 - Hvalsø BF 2 4-4
6. runde / Søndag 10.11.2019 Res   13. runde - Søndag 01.03.2020 Res
116863 BK Gilleleje 1 - KBK/BNV 1 6-2   116891 KBK/BNV 1 - BK Gilleleje 1
116864 BK Ishøj 1 - BK Søborg 1 5-3   116892 BK Søborg 1 - BK Ishøj 1
116865 Osted BK 1 - Hvalsø BF 2 4-4   116893 Hvalsø BF 2 - Osted BK 1
116866 Friheden BK 1 - Rønne BK 1 2-6   116894 Rønne BK 1 - Friheden BK 1
7. runde / Søndag 24.11.2019 Res   14. runde - Søndag 15.03.2020 Res
116867 BK Søborg 1 - BK Gilleleje 1 4-4   116895 BK Gilleleje 1 - BK Søborg 1
116868 KBK/BNV 1 - BK Ishøj 1 3-5   116896 BK Ishøj 1 - KBK/BNV 1
116869 Rønne BK 1 - Osted BK 1 6-2   116897 Osted BK 1 - Rønne BK 1
116870 Hvalsø BF 2 - Friheden BK 1 6-2   116898 Friheden BK 1 - Hvalsø BF 2
 
Nr Klub H.nr Kam. Vun. Uafg. Tabt Score Indg. Snit Score % Indv. point MP.
1 BK Gilleleje 1 12 10 2 0 26914 742 36,27 80-16 22
2 BK Søborg 1 12 8 2 2 25778 858 30,04 66-30 18
3 Rønne BK 1 12 6 3 3 24244 1005 24,12 55-41 15
4 BK Ishøj 1 12 4 5 3 23612 1073 22,01 49-47 13
5 Friheden BK 1 12 4 2 6 24082 966 24,93 43-53 10
6 Hvalsø BF 2 12 2 4 6 21640 1052 20,57 31-65 8
7 Osted BK 1 12 2 2 8 22198 1078 20,59 27-69 6
8 KBK/BNV 1 12 2 0 10 22812 1072 21,28 33-63 4